La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1681 Culés

1

No i teraz wszyscy nagle kochają Polske, bo są wyniki > taka mentalność naszych kibiców. Parę dni temu wyśmiewaniem, memy, wręcz kibicowanie rywalom, a teraz wręcz ultrasi.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Czyli zdrowe podejście. Jak się ośmieszają to robimy memy a jak wygrywają to bijemy brawo

0

@okiemtypera_lucaxx95 z wyjątkiem np mnie. :)

0

@BulaKG myślę że prawdziwe kibicowanie to wsparcie na dobre i zle, a nie tylko dobre

0

@okiemtypera_lucaxx95 Prawdziwe kibicowanie to jak się walisz z typami na autostradzie za swoj klub. Przed telewizorem to co najwyżej możesz być sympatykiem
A poza tym krytyka wcale nie oznacza że ktoś nagle się odsuwa od swojej drużyny

0

@BulaKG nie mówię o krytyce, ale o dosłownym jechaniu wszystkiego i wszystkich, a jak nagle pojawią się wynik, to już polska do boju itp.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?