La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1759 Culés

0

będę kibicował Argentynie w dzisiejszym spotkaniu. Ogólnie to nie rozum wybiera komu się kibicuje, tylko serce więc nie rozumiem wyzywania itp

konto usunięte

1

@Cotutajsiedzieje to mi serce podpowiada żeby kibicować za Polska czyli przegrana Argetyny. Ale co ja tam wiem może zmień obywatelstwo na argentyńskie?

2

@Cotutajsiedzieje To tak jakby miałbyś mecz w grupie LM Inter-Pilzno i kibicowałbyś Interowi bo go lubisz, czyli jednoznacznie kibicujesz przeciwko drużynie której jesteś kibicem(w teorii) -> Barcelony. W aktualnej sytuacji jest analogiczna sytuacja zdecydowanie najlepszy wynik dla Polski to zwycięstwo Meksyku ewentualnie remis. Kibicowie Argetynie to stawianie jej nad Polske. Dodatkowo to oznacza, że będziesz kibicował Argentynie w meczu z Polską, bo żeby Argentyna wyszła to musi wygrać z nami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?