La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

5

Ten wynik jest bardzo dobry dla Niemców. Gdyby Japonia dziś chociaż zremisowała, a Niemcy przegrali z Hiszpanią, to byliby już za burtą. A tak są w komfortowej sytuacji. Nawet jeśli Niemcy przegrają z Hiszpanią, to w ostatniej kolejce będą mieli łatwiej od Japonii, bo będą grać z Kostaryką, a Japończycy z Hiszpanią. Wygrana Niemiec z Kostaryką kilkubramkową przewagą przy porażce Japonii z Hiszpanią da Niemcom awans. Chyba że dzisiaj Niemcy dostaną łomot od Hiszpanów, albo Hiszpanie odpuszczą mecz z Japonią jeśli będą pewni pierwszego miejsca.

0

@Pawlak1992 Dlaczego Hiszpania mając 6 pkt przed ostatnią kolejką miałaby grać na zwycięstwo a nie zadowolić się remisem z Japonią? Dla nich win-win sytuacja wygrywają grupę eliminują ważnego rywala.

1

@priest9999 Jeśli Hiszpania zapewni dziś sobie pierwsze miejsce w grupie, to na Japonię wyjdą pewnie rezerwami. Pytanie tylko czy Japonia da radę rezerwom Hiszpanii, skoro przegrali z Kostaryką, którą Hiszpania zdemolowała. To nie jest tak, że Hiszpanie pewni awansu z pierwszego miejsca ot tak podłożą się Japończykom. Rezerwowi będą chcieli udowodnić swoją jakość.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?