La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

0

Jakiś czas temu mówiłem, że Tibo nie będzie ciągle w tak znakomitej formie. Oczywiście nie mówię, że broni słabo. On moim zdaniem nie będzie drugim Ikerem. Patrząc na obecne formy kto lepszy ter Stegen czy Courtis?

4

@Kamiloza91 obecnie Ter Stegen jest lepszy

konto usunięte

0

@Kamiloza91 Kurtyna lepszy.

1

@Kamiloza91 Iker przede wszystkim poza klasą boiskową brylował też świetna postawą poza boiskiem. Brak mi czasów przed Mourinho. Oglądałem wtedy El Classico z największą przyjemnością. Ten portugalski wataszka zrobił z tego meczu jakąś święta wojnę.

0

@Kamiloza91 nie będzie drugim ikerem ponieważ iker to była klasa a Tibo to zwykły najemnik który broniąc barw Atletico brzydko śpiewał na real a teraz uważa się za wielkiego madritiste . Nigdy nie będzie miał mojego szacunku . Sprzedajna pani to jest i tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?