La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1084 Culés

2

Dlaczego Lucho ściągnął dobrze grającego Albe? Rozumiem ze Balde ma łapać minuty ale to tak jak w meczu z Kostaryka a nie przy niepewnym wyniku z Niemcami…

0

@Herato Może Lucho chciał sprawdzić jak sobie Balde radzi w obronie? Wprowadzając go z Kostaryką sprawdza tylko grę do przodu. Ja to widzę jako testowanie czy np. gdyby Hiszpania prowadziła w fazie pucharowej i chciała zacząć bronić wyniku to czy Balde jest lepszą opcją w obronie niż Alba. Takie testy w meczu grupowym z Niemcami są uprawnione, bo po pierwsze i tak Hiszpanii do wygrania grupy brakuje zwycięstwa z Japonią, po drugie Niemcy to jedyny rywal który jest w stanie przycisnąc Hiszpanów w fazie grupowej, więc to jedyne miejsce gdzie miał okazję sprawdzić Balde pod kątem gry obronnej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?