La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

konto usunięte

2

Ćwierćfinał Mundialu 2010 : 0-4 z Niemcami
1/8 Mundialu 2018 : 3-4 z Francuzami

Szczerze to ostatnie boli jak diabli, przegrali z przyszłymi mistrzami o włos. Lepsze są takie porażki, jak te 12 lat temu. Nic nie boli. Jedynie rozmiar. Ale żalu, wątpliwości, ze byli blisko żadnych.

3

@MESSIah16 Jak na to, że awansowali cudem na mundial dzięki Hat-trikowi Leo i zespół wyglądał jak burdel na kółkach, ten wynik to i tak huk.

1

@MESSIah16 Czy ja wiem, czy o włos? Obrona Argentyny to była parodia. Jakby strzelili w końcówce na 4:4. To Mbappe w dogrywce, strzeliłby następne trzy. Wchodziłby jak w masło w podmęczoną obronę xd

1

@Comentateiro @MESSIah16 dodajmy, że przecież potem ledwie się z grupy wytoczyli. Remis z Islandią porażką 0-3! z Chorwacją i potem 2-1 z Nigerią strzelone po 80 minucie i korzystny wynik w drugim meczu jeszcze :)

Plus z Francją tak blisko wcale nie było. Prowadzili przez chwilę, ale potem było już 4-2 dość szybko. Zostali sprowadzeni na ziemię. Na 4-3 strzelili w ostatniej chwili praktycznie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?