La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

2

https://www.meczyki.pl/newsy/rezygnacja-zarzadu-juventusu-andrea-agnelli-przekazal-list-pracownikom-klubu/201196-n


Uuu czyzby juve faktycznke zanizało kwoty transferów i oszukiwało skarbówke?

konto usunięte

3

@Sulimo oszustwa w przypadku tego klubu to nic nowego ;)

1

@Sulimo Juve i oszustwo?
Niemożliwe :)

konto usunięte

0

@Sulimo Wyczuwam ultrawyprzedaż w lecie. Pytanie czy Barca by chciała stamtąd jakiegoś zawodnika po taniości? Może Locatelli?

0

@Emhyr Betancour moze

konto usunięte

1

@Sulimo Totki go już kupiły

1

@Emhyr Wyprzedaży dużej raczej nie będzie. Będzie uszczuplenie pensji i kolejne zasypanie dziur finansowych. Być może postawią na dźwignie, jak Barca. Na ten moment na czele staneli ogarnięci ludzie, którzy mają posprzątać bajzel. Nie da się jednak ukryć, że takie tąpnięcie zwiastuje naprawdę mocne bum w Turynie. Badanie sprawy rozpocznie się dopiero na wiosnę, więc na razie klub ma czas, by się ogarnąć. Skończy się na ujemnych pkt i dotkliwej karze finansowej. Btw. w plusvalenzie uczestniczył nie tylko Juventus, ale także Napoli, Sampa czy Genoa, a pośrednio zamieszana była też Barcelona po słynnej wymianie Pjanić-Arthur.
@Sulimo Niestety błąd. Plusvalenza to nie zaniżanie, a zawyżanie transakcji.

konto usunięte

0

@BorzyKrzys A niby kibice krzyczeli żeby tylko nie przyszedł ten co teraz jest to jak to w końcu dobry czy zły ten nowy prezes

0

@Emhyr ??? Prezydentem został Ferrero, czyli gość z poza klubu. Nie wiem o kim gadasz.

konto usunięte

0

@BorzyKrzys No tak widziałem na Twitterze jak kibice Juve płakali żeby tylko nie przejął "i tutaj nazwisko którego nie pamiętam" więc nie wiem nie kibicuję Juve tylko widziałem takie tweety

0

@Emhyr xDDDD Widziałem tweety, ale nie wiem kto pisał i o kim. Nieźle.

konto usunięte

0

@BorzyKrzys No co ci mam powiedzieć nie znam tych przegrywow z Turynu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?