La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 950 Culés

konto usunięte

0

Mam nadzieję że Czechu wie że jeśli się nie zamurują to mają szansę na grę z Australią w 1/8

2

@MesQueUnClub96 teraz już wie, dobrze, że mu napisałeś.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 Jak zremisujemy to nadal nie mamy pewnego 1 miejsca, bo Arabia może pyknąć Meksyk

0

@MesQueUnClub96 Przecież taka Australia i tak nas zje jak dziś Argentyna. To nie jest Australia jak USA jeszcze 10 lat temu :)

konto usunięte

1

@P33ck No, gramy o wygraną :)

konto usunięte

0

@Poversky1000 bez przesady

0

@P33ck Jak zremisujemy to i tak mamy punkt więcej od Argentyny, nawet jak Arabia wyjdzie z pierwszego :)

0

@Poversky1000 Tyle że gra idzie nie o awans a o uniknięcie Francji.

0

@maroon To jak zdobyć mistrzostwo? Trzeba przejść wszystkich, tak myślałem

0

@Poversky1000 Jak można przejść wszystkich skoro nie grasz ze wszystkimi a max z 7 różnymi rywalami. To chyba oczywiste że najlepiej unikać tych teoretycznie najmocniejszych.

0

@maroon To chyba teoretycznie prawdziwe, że czy zagrasz z Francją w 1/8 czy w finale to co to zmienia, skoro chcesz wygrać? Tak pewnie odpiszesz, że lepiej odpaść w półfinale niż w grupie czy w 1/8, ale prawda jest taka, ze po co starać się eliminacjach, skoro nie zależy Ci na wygraniu MŚ? Takie nastawienie ma każda drużyna, a skoro mówią, że chcą dojść chociaż do ćwiercifinału, to lepiej niech takie drużyny specjalnie nie awansują na MŚ.

0

@Poversky1000 Nie rozumiem o co ci chodzi.

0

@maroon No to trudno

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?