La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

konto usunięte

14

Zobaczcie w jaki sposób awansowała Australia a w jaki Polska. Australia miała w teorii jeszcze trudniejszą grupę a nie musieli grać patologii żeby przejść dalej. Fakt też oddawali piłkę ale potrafili zorganizować akcje i się odgryzać rywalom.

4

@Emhyr jakby nie spojrzeć strzelili bramkę każdemu rywalowi

konto usunięte

3

@budel17 No właśnie.

6

@budel17 No My w sumie też strzeliliśmy wszystkim nie licząc Meksyku i Argentyny. ;)

0

@Emhyr Z drugiej strony expected goals Australii jest na żenująco niskim poziomie, przeciez je mieli 2-krotnie niższe niz Polska. Pamiętasz jaką żenada zagrali z Tunezją? Przecież mieli znacznie mniej okazji od Tunezji.

0

@Emhyr Ale ostatecznie i my i oni awansowaliśmy także to nie ma znaczenia jak.

konto usunięte

0

@priest9999 Pamiętam bo oglądałem większość meczów. Tam mieli troszkę szczęścia co nie zmienia faktu że mecz z Danią po profesorsku rozegrany a na tle Francji wypadli nieźle mimo wyniku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?