La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

8

Nie no sorry. Jak przez ostatnie lata naprzeciw Barcelony stawały autobusy to czytałem tu tylko: "Antyfutbol", "Nie da się tego oglądać" itp. Podobne argumenty można było zawsze przeczytać choćby w stosunku do ATM, czy drużyn Mourinho i wielu innych grających przeciwko Barcelonie. Gdy Barca grała padakę za Velverde ale byliśmy pierwsi w lidze i LM to w zasadzie gość wyleciał za styl. A ile tu lamentów było, że nie da się tego oglądać?
Więc jak widzę, że ktoś teraz cieszy się z tego awansu Polski do 1/8, w którym pewnie Francja nas porządnie wyjaśni to nie wiem co powiedzieć.
Ja osobiście czuję się zażenowany poziomem gry naszej drużyny. Przy 1: 0 i 2:0 staliśmy całą drużyną na własnej połowie i zero ruchu. To tylko oznacza brak pomysłu na grę przeciwko mocniejszym drużynom bo bronić to my też nie potrafimy.
Nie ma dla mnie różnicy czy odpadniemy w grupie czy w 1/8 bo po prostu odpadniemy. Ale ten styl....to nie wiem czy nie najgorsze co widziałem na tych MŚ poza tymi trupami, które ukrywa Katar.

konto usunięte

0

@prokofiew A mamy płakać? 3 miejsce zajął Meksyk, który też grał autobus przeciw Argentynie.

6

@MESSIah16 A czy ja napisałem, że trzeba płakać? Piszę o swoich odczuciach na temat tego jak widzę, że ludzi cieszy ten awans. Niech każdy robi co chce.

konto usunięte

1

@prokofiew Drużyny Mourinho potrafiły zabójcze kontry wyprowadzać

0

@P33ck W RM na pewno tak. Ale Chelsea to się nie dało oglądać.

0

@prokofiew ale Polska to nie Barcelona i nie możemy kupować zawodników do reprezentacji po 100 milionów. Za Ernesto mieliśmy genialny skład a wyglądało to średnio. Różnica tez aspiracji, Barcelona chciala wygrywać wszystko i dominować, Polska po latach wreszcie wyjść z grupy ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?