La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1680 Culés

konto usunięte

0

Moim zdaniem największym rakiem toczącym reprezentację Niemiec jest paradoksalnie Bayern Monachium. Drużyna złożona ze świetnych zawodników, ale, no właśnie ale. Klub zbudowany z dość wąskiej kadry, przez dochodzi do dość dużej eksploatacji piłkarzy, naprawdę dość chwiejnych z formą (patrzę na ciebie Gnabry) i immunitetem na grę, niezależnie od pozycji. To wygląda jakby bali się zrezygnować z doświadczenia, nawet jakby mieli pogłębiać się w szambie.

I Hummels pozdrawia cieplutko Flicka z Tajlandii.

0

@Khajio Ter Stegen z ławki też.

0

@Khajio Do Tajlandii pojechał mówisz?

0

@Khajio Ale przeciez był juz epizod ze trener kadry zrezygnował z Mullera i kilku tam jeszcze.....
Nie wyszło najlepiej.....

Moim zdaniem problem polega bardziej na tym ze Niemcy poza Bundesligą nie mają z czego czerpać.
Bo większosć która odchodzi , wraca z powrotem.

konto usunięte

0

@PatrykBarca Tamten okres nie jest łatwo ocenić. Goretzka i Gundogan robili ok robotę na dłuższą metę, niewiele gorszą od Mullera. Problemem była życiową forma Mullera kilka miesięcy później, którego niepowołanie w tym stanie by wywołało zamieszki. Ogólnie ta reprezentacja zaczęła zaliczać regres w momencie zmiany pokoleniowej w okolicach mistrzostw w 2018 roku. Porównanie Gnabrego, Sane, Wernera czy Goretzki do zespołu z 2010 roku byłoby zbrodnią.

I też nie sugeruję, by z nich całkowicie rezygnować. Po prostu taki Muller i Havertz nie dali argumentu do rywalizacji z Fullkrugiem na środku ataku, który dawał radę.

0

@Khajio Dla mnie Havertz nawet na środku ataku jest lepszym pilkarzem od Fullkruga....

No ale w sumie Niemcy nie byli pierwszymi ktorzy chcieli grac bez typowej 9. Jednym to wyszlo lepiej innym gorzej...

konto usunięte

0

@PatrykBarca Może być lepszym piłkarzem ogólnie, ale jeden kopię się w reprezentacji i w Chelsea po czole od lat, drugi strzela regularnie każdemu. Niemcy potrzebowały kogoś, kto wykończy akcje i Havertz nie ważne co zrobi w kreacji, jest ostatnio jak cała reszta impotentem w strzelaniu goli.

Jak nie on, to mógł dać chociaż dłużej pograć Moukoko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?