- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1048 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1048 Culés
1
Człowiek poszedł spać wraca a tu somsiada nie ma dalej. Bo lucho mial plan na ominiecie Brazyli xd
2
@wasacz To dobrze.Niech sie wszyscy boją Brazylii bo mają czego sie bac.
1
@Encore Argentyna - Brazylia?
Myślisz, że Brazylia win?
0
@Encore poł zartem poł serio pisze ale jak Niemcy odpadają to zawsze fajnie zemsuiclo si ich kalkulowanie po przegranej Japonii z kostaryka i ten remis ewidentnie z Hiszpaniia gdzie myśleli ze dzięki temu spokojni wyjda dalej.., no i lubie takie zespoły jak Japonia które walczą do końca. Szkoda ze my tak nie potrafimy, nie trzeba grać całkowitego anty futbolu żeby mieć dobry wynik.
1
@HighestInTheRoom Obecnie mysle ze Brazylia byłaby delikatnie faworytem ale tu bedzie decydowac dyspozycja dnia,detale
3
@HighestInTheRoom A moim zdaniem Brazylia odpadnie przez zlekceważenie rywala jeszcze przed półfinałem
2
@GeraltzKatalonii Napewno beda niespodzianki w play offach
0
@GeraltzKatalonii Czyli standardowo, stawiałem na nich w 2014 to dostali seven up od Niemców. Cztery lata temu po odpadnięciu Argentyny, również byłem za nimi, a oni zlekceważyli Belgów i dostali łupnia, wracając do domu. Teraz nie dam się na to nabrać. A wcale nikt ich się boi taka prawda, taka prawda, ale Hiszpanii łatwiej będzie po prostu z Francją. Argentyna powinna znów pokonać Brazylię, choć po kontuzji Lo Celso przestało to być już takie oczywiste.