La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1445 Culés

1

Sędzia z naszego meczu z Arabią nie został wysłany dyscyplinarnie do domu, natomiast dostał mecz 1/8 XDDD
Śmiech na sali


16

@zadafcb
a co złego zrobił w naszym mecu oprócz braku czerwonej dla Cash'a?

1

@lucca87 Karny z dupy i gwizdał każdego delikatne dotknięcie plus nie reagował na żałosne symulki piłkarzy z Arabii Saudyjskiej.

5

@JordiAlbion miał podstawę do karnego

0

@JordiAlbion
Koles karny byl.
A czemu nie mówisz nic o czerwonej kartce dla Cash?
Co juz nie wygodnie?
Błędy na naszą korzyść sa ok?

0

@zadafcb a co takiego zrobił? Juz się pogodziłem, że sędziowie mogą karać, ich już nie.

0

@Pedri16Future @lucca87 no dla mnie karny bardzo miękki, na pewno nie na VAR. Do tego brak czerwa dla Casha to też przecież błąd, czy ja coś pisałem o błędach tylko na naszą niekorzyść? No, a oprócz tego, cały mecz gwizdał po prostu każdy najmniejszy kontakt, przez co zakłócał płynność gry, a to też leży w kompetencjach sędziowskich

0

@lucca87 no bo ty już wspomniałeś :)

0

@zadafcb Wiem, a co takiego zrobił?-to była ironia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?