- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1548 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
78
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Batys
5
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
19 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1548 Culés
9
1
@Emhyr Krótko z panem 711.
9
@Emhyr a siebie nie miał czelności zaatakować? Dzisiaj graliśmy do przodu, ofensywnie, kreatywnie. Gdzie był Lewandowski dziś?
Wstydu by sobie oszczędził i oddał tego karnego Szczęsnemu.
3
@Emhyr A ten ma jakiś problem mentalny ze sobą? Wyszli z grupy, zagrali dobry mecz ale Pan Kapitan musi sobie ponarzekać. Aha. I trzeba było strzelić z Meksykiem jak jest taki mądry.
2
@Kgorecki2500 Lewy zalicza zjazd sportowy i mentalny.
3
@Emhyr nie no, sam krytykowałem Michniewicza i nadal mam do niego dystans ale dzisiaj była gra w ofensywie i akcje, a mimo to Robercig nic nie zagrał a teraz narzeka, słabo.
0
@Kgorecki2500 Mimo że kaleczył to mi się bardzo podoba to co powiedział. Takim graniem w jak grupie to Polska się będzie cofać a nie rozwijać. Jakby grali tak jak dzisiaj w każdym meczu to by nikt się nie czepiał. Francja była za mocna ale Meksyk i Arabia nie i z nimi też można tak zagrać. Z Argentyną również co pokazała Australia. Za Nawałki grali fajną piłkę i były wyniki czemu teraz tak nie zagrają? Dzisiaj sobie sprawdziłem z Portugalią mieli 15 strzałów a ze Szwajcarią 21. Komu przeszkadzało takie granie?
0
@Sztosik ale wiesz że Lewandowski życie z wczutek i podań ? Ja tam ciągle widzę jak musi się cofać. Jak wszedł.grosicki dopiero były dobre wrzutki. Zpoamnielm on ma brać piłkę i kiwac jak Messi
1
@maniak33333 skoro tak, to po co schodzi na skrzydło co chwile. Potrzebny tam jest jak majtki wiadomo komu.
Ale tak jak mówisz - jego trzeba trafić piłką żeby coś mu wyszło.
0
@Sztosik no jak wrzutki czy do grania nie ma to co ma tam robić. Dobrze że lewy zaraz wróci do Barcy będą lepsi partnerzy i zaraz znajdzie formę i.dobra grę ale.jak to możliwe że napastnik musi mieć dobry piłkarzy obok siebie?