La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1630 Culés

5

Półfinały Argentyna-Brazylia i Francja-Hiszpania, finał Argentyna-Francja i Leo na koniec prowadząc drużynę po MŚ wybija wszelkie argumenty jego krytykom.

konto usunięte

4

@Uukasz_93 A ja się nie zdziwię jak Holandia odprawi Argentyne do domu. Lubie Messiego, ale balonik jest pompowany tak jakby ich wygrana była pewniakiem albo jakby JUŻ wygrali.

1

@Uukasz_93 ciężko będzie ARG to ugrać jednak. Już z Holandią mogą mieć duże ciężary.

8

@siuuu Ja tam nie widzę właśnie żadnego balonika jeśli chodzi o Argentynę. Chyba tylko u nich w kraju ale to wiadomo co piłka tam dla nich znaczy. Po meczu z Arabią mam wrażenie że nikt ich już nie pompuje tylko po prostu ze względu na Messiego ludzie chcą by Argentyna wygrała. Po tych meczach na MŚ mało kto ich uważa za faworyta już ale może to i dobrze. Oni będą po cichu robić swoje

2

@siuuu Holandia niby dobra obrona ale doprowadza do wielu sytuacji bramkowych. Samo za to stwarzaja bardzo mało. Cirzki mecz ogólnie

2

@Uukasz_93 Jak dla mnie finał Argentyna - Hiszpania... Zwycięstwo Albicelestes i piękny koniec kariery w reprezentacji Leo...

konto usunięte

0

@GeraltzKatalonii Czytając posty na rambli odnoszę inne wrażenie, spory fanatyzm wobec tej drużyny.

0

@mekston
Z Holandia nie zartuj:)

0

@lucca87 ja widzę to jako mecz na żyletki, może będzie zamknięty. Holandia ma piłkarzy bardzo wysokiej klasy, a Van Gaal taktycznie to spokojnie poukłada.

Van Dijk dowodzący linią obrony, De Jong w pomocy, w ofensywie Gakpo świetnie sobie radzi na turnieju. Mogą ograniczyć poczynania Leo, a jak im się to uda, to ARG może mieć problemy.

0

@mekston
Holandia to taktycznie i piłkarsko wyglada blado na tych mistrzostwach. Lubie ich ale z tak ułożona Argentyna nie maja szans. A piłkarzy Holandiama oprócz kilku dobrych srednich

0

@lucca87 na spokojnie graja - kontrola sytuacji. Wypunktowali USA rowniutko. Forma zwyzkuje, mowil o tym tez Van Dijk. To tez ekipa pucharowa - jakosc maja.

No i w Argetnynie brakuje skrzydel, zobaczymy czy Di Maria zagra (ale po urazie cudow moze nie byc).

0

@mekston

czy ja wiem czy wypunktowali USA, chyba inny mecz oglądałeś bo tam równie dobrze mógłby remis i dogrywka jakby USA było bardziej skuteczne

wypunktowała to Argentyna Australię gdzie prowadzili spokojnie grę

nie zrozum mnie źle lubię Holandię ale strasznie dużo brakuje jej do Holandii sprzed lata, obrona oki, pomoc to tylko de jong a atak gakpo i depay, trochę za mało

Argentyna gra strasznie agresywnie w środku gdzie każdego dominują, tłamszą i wypluwają, sądzę że podobnie będzie z Holandią, a że Holendrzy nie mają rosłych napastników w podstawie to póki nie wejdzie luuk de jong bedą się odbijali od muru i ja widzę tutaj Argentynę jako zdecydowanego faworyta tego meczu

powiem więcej jako fan obydwu drużyn widzę że Aregntyna gra z meczu na mecz lepiej i jest bardzo zsolidaryzowana, ale co kolejkę widzę tu takie komanetarze jak Twoje a oni nic sobie z tego nie robią i idą jak po swoje

Holandia natomiast bardzo nie przekonuje mnie na tych MŚ, w grupie wyglądali wręcz bardzo słabo, z USA też słabo jak na kadry obydwóch drużyn

ale cóż liczę na dobre widowisko kto nie przejdzie dla mnie to i tak win-win

0

@lucca87 dokładnie to co napisałem - wypunktowali USA spokojnie - przeprowadzili bardzo dobre akcje i odpowiednio wykończyli. Do przerwy wypracowali sobie dwubramkowe prowadzenie.

USA miało swoją setkę na początku (poniekąd jak Senegal z USA), ale potem Holandia do przerwy zrobiła swój wynik. Po przerwie i jedni i drudzy potrafili zatakować, ale pamiętajmy, że było już 2-0.

USA też strzeliło bardzo fartownie tą bramkę (niemal niczym Australia), ale i tak Holandia zamknęła szybko na 3-1. Jasne mogli też wcześniej strzelić na 1-2, ale wciąż byłoby 1-2. (wciąż daleko do remisu).

Aha i USA to jednak mocniejsza ekipa niż Australia. Pokazali już klasę z Anglikami, więc też to trzeba brać pod uwagę.

ARG z Australią byli faworytem, wcześniej w każdym ze spotkań na papierze byli jednak wyraźnym faworytem. Idą jak po swoje? xD proszę - na razie raz, że z nikim poważnym nie grali, a dwa wcale takiej sielanki nie było w każdym ze spotkań.

Holandia, a Australia to inna klasa zespołów.

0

@mekston

OJ WIDZĘ tutaj u ciebie ogromne zaślepienie

Holandia w meczu z USA już na początku mogła dostać gonga i tak różowo by nie było i wcale nie wypunktowali ich spokojnie bo to USA szanse miało

a co to Australia nie pokazala klasy z Danią? weź mnie nie rozśmieszaj bo jesteś mało obiektywny

w meczu z Polska czy Australią nie było sielanki? nawet w meczu z Meksykiem spokojnie kontrolowali wynik

a Holandia to grała z samymi mocarzami:) xD na razie to i Senegalem zagrali słabo i Ekwadorem czyli zespołami niżej notowanymi wyglądali mega słabo


no coż ja czekam z niecierpliwością na mecz moich druzyn a ty pisz swoje jak przy każdym meczu Argentyny a oni robią swoje

0

@lucca87 "OJ WIDZĘ tutaj u ciebie ogromne zaślepienie

Holandia w meczu z USA już na początku mogła dostać gonga i tak różowo by nie było i wcale nie wypunktowali ich spokojnie bo to USA szanse miało"

Najwyrażniej to Ty meczu nie oglądałeś - USA miało swoją szansę na 1-0, ale potem Holandia miała więcej z gry i zrobiła przewagę 2 bramkową. Mogli się cofnąć, a jak USA strzeliło (mocno fartownie) to Holandia zabiła mecz.

"a co to Australia nie pokazała klasy z Danią? weź mnie nie rozśmieszaj bo jesteś mało obiektywny" - Ty za to jesteś xD

Z Australia stawiałem na 2-0 dla Argentyny, z Meksykiem też stawiałem na 2-0 dla Argentyny więc nie wiem o czym mówisz xD

0

@mekston
"Ty za to jesteś xD"

widzę kolejny co jak nie ma argumentów kompletnie to potrafi tylko jedno napisać, no nieźle, widzę kolejne dziecko na stronie jesteś

Holandia miała wiecej gry w meczu z USA? oki nieźle odejchałeś

narka bo nie warto tracić czasu na dyskusję z tobą

0

@lucca87 zarzucasz mi "brak obiektywizmu" a piszesz o ulubionych drużynach - no właśnie xD

brakuje argumentów to rzucasz "ad personam" po raz kolejny. Nieładnie.

Przedstawiłem rzetelną ocenę, przebieg wydarzeń w meczu i to jaka była sytuacja i jak Holandia wypunktowała USA. Ty tylko piszesz o dzieciach, o "obiektywizmie", o "zaślepieniu" itp. To nie dziwne, że dla Ciebie to może być strata czasu. ;)

0

@mekston
po pierwsze i Holandię i Argentynę lubię, więc skoro obydwie lubię to ciężko porównując obie nie zachować mi obiektywizmu
po prostu widzę że na tych MŚ Holandia gra słabo jak do tej pory i tyle i nie mam problemu to przyznać, bo liczyłem na więcej z ich strony
może teraz z Depayem będzie wyglądało to lepiej

ja rzucam ad personem:) koleś śmieszny jesteś i to ty pierwszy zacząłeś personę, więc nie dość że dziecko to jeszcze kłamczuszek jesteś

no nie piszesz o rzetelnym przebiegu spotkania tylko jak ty chciałbyś to widzieć a tak mecz nie przebiegał więc tak dla mnie słuchanie takich wypowiedzi pozbawionych rzetelności i obiektywności jak twoje to strata mojego cennego czasu

żegnam bez odbioru

0

@lucca87 i nie zachowujesz.

Rzucasz - i to nietrafione. Kolejne próby "ad personam" - znowu nieładnie.

W którym poście pierwszy niby rzuciłem? Nieładnie mijać się z prawdą. Po nietrafionej ocenie spotkania, jeszcze kłamstwo.

Piszesz o zaślepienie, o braku obiektywizmu i nazywaniu kogoś "dzieckiem" Słabe zachowanie...

Jeśli oczekujesz odpowiedzi w tym stylu, który propagujesz od paru postów czyli wyzywanie od dzieci, "zaślepienia" to nie dziwne, że to dla Ciebie strata czasu ;)no

"nie piszesz o rzetelnym przebiegu spotkania tylko jak ty chciałbyś to widzieć a tak mecz nie przebiegał"

Czyli USA nie miało setki na 1-0, po czym Holendrzy nie wypunktowali ich dwukrotnie oraz w pierwszej połowie już nie pozwalając na zbyt wiele. Dopiero przy 2-0 USA nie mając nic do stracenia atakowała (miała swoje sytuacje), ale Holandia też potrafiła wyprowadzić akcję (cały czas jednak mają 2-0). Gdy USA strzeliło mega fartownego gola na 2-1 Holendrzy odpowiedzieli i szybko zamknęli mecz.

Ciekawe zatem jak przebiegał mecz xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?