La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1323 Culés

1

W marcu przyszłego roku w Ameryce Południowej zaczną się pierwsze mecze eliminacyjne do Mundialu 2026r. Format kwalifikacji nie zmieni się, jednakże zamiast czterech, sześć drużyn z strefy CONMEBOL będzie mieć zagwarantowany awans, a siódma drużyna zagra w barażu interkontynentalnym

konto usunięte

0

@barcelonaLM mimo, że ekip mało, rywalizacja ogromna.
Cztery miejsca do tej pory dawały pewny awans, bez baraży, a chętnych naprawdę dużo. Jedynie chyba tylko Wenezuela i Boliwia bardzo odstawały w XXI wieku.

0

@barcelonaLM Za dużo miejsc dla nich. Jak widać tylko Argentyna i Brazylia ładnie się pokazały. Urugwaj czeka wymiana pokoleniowa,Ekwador nawet spoko ale nie wyszedł z grupy, Chile przegrało z Polską przed mundialem, Kolumbia może by coś pokazała, Peru i Paragwaj to jednak ciut niższa liga od wymienionych. 5 miejsc i 1 z barażu - tak bym to widział. A te jedno miejsce dla Afryki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?