La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1412 Culés

5

- Zawsze utrzymuję regularne rozmowy i bezpośredni kontakt z Władimirem Putinem, ponieważ uważam, że najlepszym sposobem na przywrócenie dobrych relacji Rosji z Zachodem jest utrzymanie bezpośredniego kanału – powiedział prezydent Francji Emmanuel Macron

"Nie można takiego lidera jak Putin utrzymywać w izolacji, to najgorsza rzecz jaką można robić." - dodaje Prezydent Francji.
Zdaniem Macrona – nie ma szans na militarne zakończenie wojny zwycięstwem Ukraińców.

@Kgorecki2500 @michal26 @Barca1992 @tomek8756

7

@Kondziubarca Niech spada jeść ślimaki.

15

@Kondziubarca To jest obrzydliwe. Próby jakiegokolwiek powrotu do relacji z ruskimi to będzie przegrana całego świata, usiąść do stołu ze zbrodniarzem wojennym, najgorszym bydlęciem jakie nawiedziło Europę od czasów Hitlera i Stalina... Niewyobrażalne.

1

@Kondziubarca A czy sieci sklepów jego francuskiego ziomeczka Mullieza (Auchan, Decathlon, Leroy Marlin) już się wycofały z rosji? nie? a to Ci niespodzianka.

1

@Kondziubarca Macron to obłudnik z syndromem Edypa.

konto usunięte

3

@Kondziubarca czyt. gadam z nim bo chcemy dalej robić interesy i rządzić razem z niemcami całą europą

0

@Tasde Niewyobrażalne dla kogo? Dla zwykłego człowieka? Dla Polaka? Zrozum, że politycy nie kierują się względami moralnymi czy etycznymi. A do tego interesy Francji nie muszą być zbieżne z interesami Polski.

5

@Kondziubarca Francuski zdrajca. Tyle w temacie.

0

@maroon Biznesy a nie interesy. Interesem świata jest słaba rosja, bo to patologiczne państwo które nie zna innego języka niż agresja i barbarzyństwo, udowadniają to od wieków i jeszcze nie znalazł się choć jeden taki, który kiedykolwiek dobrze wyszedł na biznesie z nim.
To nie tylko racja Polska, to racja światowa i interes Francji także jest w tym, żeby kacapia nie istniała jako byt nad czy nawet równorzędny do reszty świata.
To tylko krótkowzroczny biznes ciągnie Francje czy Niemcy do szybkiego zakończenia wojny i powrotu do rozmów z ruskimi, tak samo zrobili w 2008 roku po Gruzji, tak samo zrobili w 2014 roku po Krymie i co to dało? Kolejną wojnę i światowy kryzys energetyczny bo nie pozwalamy im bezkarnie przesuwać granic Europy.
Pomyśl, jaki to jest interes dla kogokolwiek, gdy żyje w wiecznym szantażu, że jak nie pozwolisz menelowi nasrać na środek twojego pokoju to ci zakręci gaz.
Nie, żaden naród nie ma w tym interesu, interes w tym mają tylko poszczególni ludzie, którzy się na tym toksycznym układzie dorobią.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?