La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 823 Culés

0

Nie rozumiem narracji, która po meczu stosują Hajto i jemu podobne persony.
''Jakbym wyciągnął dzisiaj z reprezentacji Polski Szczęsnego, to nie wiem ile byśmy punktów zdobyli w grupie i czy byśmy z tej grupy wyszli''

No ludzie, to można dopasować do reprezentacji Argentyny z Leo Messim Francji z Mbappé i tak dalej. Moim zdaniem Wojtek zagrał kapitalny turniej, ale wyciągamy dziś z reprezentacji Szczęsnego i gramy w 10 od początku meczu. Bramkarz jest po to, aby bronić zagrał turniej życia, ale od tego jest, aby pokazał światu swój poziom i móc pomoc reprezentacji. Wyciągnij z Realu w poprzednim sezonie Courtois, Benzeme i najlepiej jeszcze Viniciusa i 1/8 w łeb dowodzenia nie ma 14 ligi mistrzów. Hajto chce błysnąć, a wychodzi na durnia. Wyciągnij Hajto z reprezentacji na MŚ 2002 i może wyszlibyśmy z grupy, złośliwie, ale można tak odbić piłeczkę. Szanujmy to wyjście z grupy, ja szanuje, bo drugiego już mogę nie dożyć.

1

@AmigoBlancos Tomasz Hajto był niezłym piłkarzem i obrońcą,ale jest niepoważnym ekspertem.

1

@AmigoBlancos dlatego proponuje nie oglądać:) Ja sobie dawno odpuściłem, zwłaszcza, że dzisiaj wyznacznikiem są takie persony jak Hajto, Wichniarek czy inny Kowal. Temu ostatniemu zdarzały się celne uwagi, ale też jest odklejony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?