La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1680 Culés

20

Świat piłki nie widział większego pajaca. Od stycznia będzie mówił, że zdobycie czegoś w Arabii jest trudniejsze niż w Europie

11

@PatrychoO Jak Portugalia ma lepszą pakę od Argentyny, jeśli chodzi o nazwiska xd W Argentynie w ostatnich latach, tylko atak dobrze był obsadzony, a reszta bieda.

4

@PatrychoO jego ból jest większy niż iż twój

6

@PatrychoO "sprawdziłem się w grze na różnych kontynentach", a "Messi tylko w Europie"

1

@DonAndresFCB W zależności jak interpretowac słowo Something w kontekście wypowiedzi CR. Na pewno Portugalia ma lepsza pakę niż Argentyna i w kontekście mistrzostw świata powinna się bardziej liczyć. Jednocześnie trudniej wygrać np. Euro Portugalii niż Argentynie CA, bo w Europie jest więcej mocnych drużyn jakie trzeba pokonać. Więc jeśli something odnosi do jakiekolwiek trofeum to można mu przyznać rację.

2

@PatrychoO Mi tam sie podoba kadra Portugalii.Tam naprawde sa top zawodnicy na swoich pozycjach.

2

@Encore poza napastnikiem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?