- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1892 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
29
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1892 Culés
0
Argentyna jest najsłabsza z faworytów moim zdaniem. Większe szansę daję Anglikom, Brazylii i Francji. Czy się mylę - czas pokaże, ale z tej czwórki najbardziej chciałbym mistrzostwa dla tricolores.
0
@MAGNETO Może najsłabsza, a może się tak tylko wydawać.
2
@MAGNETO dla nich realnie oceniajac kadry, poziom gry to medal to bylby sukces. Do tego trzeba przejsc jakze trudna czesto faze 1/4 - na ktorej i z Holandia kiedys juz sie wylozyli
1
@Comentateiro Dlatego czas pokaże, myślę, że jednak neutralizacja Leo zabierze im szanse. A do tej pory raczej nikt nie potrafił go wyłączyć z gry, a przeciwników mieli najsłabszych na mundialu. Brazylia ma zdecydowanie więcej jakości.
1
@mekston Holandia kadrowo też nie jest najmocniejsza.
Klassen i Blind w pierwszym.
Argentyna ma przewagę w organizacji obrony to u nich jest mega i ta harówka pomocników. Mam nadzieję,że każdemu przeciwnikowi będzie mega ciężko
1
@mekston Ale i Holandia się wyłożyła na Argentynie, tyle, że w 1/2 w 2014
0
@Sysia11 Holandia to pierwszy poważny przeciwnik dla nich, ale to też żadna topka w tym momencie. Myślę, że druga liga. W pierwszej jest wymieniona przeze mnie czwórka, w drugiej na ten moment własnie Holandia, Niemcy czy Hiszpania, a w trzeciej zaczynają się takie zespoły jak Urugwaj.
1
@Comentateiro true, ale to byl mega zamnkiety mecz. Najlepsza okazje mial Robben ale Masche uratowal Argentyne.
Wszystko po karnych sie zdecydowalo. Kto wie czy tutaj tez nie bedzie dogrywki i karnych.
0
@Sysia11 Holandia nie jest typowana na mistrza swiata ale jednak w takim 1 meczu z ARG moze sprawic im ogromne problemy. Maja tez bardzo solidnych pilkarzy a to tylko 1 mecz.
Srodek pola dowodzony przez Van Dijka, srodek pomocy z De Jongiem (ktory w repce jednak lepiej czesto wyglada niz u nas), w ofensywie solidnie z Gakpo ktory gra swietny turniej.
To sie rozstrzygnie na pojedynczych bledach.
No i Van Gaal ktory ma tutaj jednak przewage nad Scalonim w kontekscie tego typu spotkan.
0
@mekston Różnie może byc, skoro nawet Chorwacja grała w finale.
Ja będę wierzyć i trzymać kciuki za Argentynę.
0
@Sysia11 zobacz jaka drabinke miala Chorwacja - Dania, Rosja - de facto byla faworytem tych starc.
Dopiero z Anglia troche wyzej byla stawiana Anglia ale to raczej cos w stylu 55-45, moze max 60-40.
Tutaj Brazylia jest duzym faworytem jednak - rowniez z uwagi na to co Chorwacja prezentuje