La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1112 Culés

8

To jakaś paranoja że piłkarze którzy już są milionerami mogą dostać kasę z budżetu państwa czyli od nas. Jako że interesuje się motorsportem to ja bym wrzucił miliony na rozwój dwóch polskich kierowców wyścigowych czyli na Tymka Kucharczyka i Kacpra Sztukę oni teraz mają problem znaleźć kilka milionów na wejście do F3 czyli trzeci liga od F1. Ten co kieruję kierierą Kacpra gadał na Maciejem Jermakowem tutaj link z rozmową


Na przyszły rok już nie mają szans aby wejść do F3. To nasz hajs więc mamy prawo gadać o tym gdzie mógłby trafić.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football

4

@lucas/catalan jaka paranoja jest że premier rozdaje nie swoje pieniądze. Zdaje się też że nie ma podstawy prawnej do tego żeby mógł on sobie przyznawać z dupy jakieś nagrody tego typu. Jak chce rozdawać własną kasę to nie mam pytań ale środki budżetowe to nie jest prywatne poletko rządu i kolegów...

konto usunięte

2

@lucas/catalan motorsport jest w Polsce bardzo zaniedbany.
Drift i dlugo dlugo nic.
Przez to tez kierowcy wyscigowi postrzegani sa jak sa,bo niestety driftowi daleko to profesjonalnego scigania.
Infrastuktura motorsportowa tez w d...e,ze tak powiem.
Zadnych wyscigow,zeby sie wybic.
Jak ktos jest baaardzo dobry to musi szybko zalapac sie na zachodzie
Niemcy,Austria.
Niestety...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?