La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1140 Culés

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 jak już pójdziesz do woja to powodzenia tam w strzelaniu się z innymi ludźmi w imię kilku polityków :]

4

@DaPidejpi Ukrainców którzy bronią swojej ojczyzny też tak wysmiewasz, czy rura mięknie?

3

@DaPidejpi Uwielbiam takie myślenie. Na wojnie walczysz za ojczyznę a nie Tuska czy Kaczyńskiego. A w szczególności na tej obronnej ;)

2

@DaPidejpi Jak ktos juz walczy to raczej za swoj kraj, a nie za pierdzistołków.

konto usunięte

2

@Kgorecki2500 @JimMorrisonFCB @KlonaZepan przeciez nie idziesz się bić za kraj tylko za kilku polityków xD żeby bić się za kraj to obcy kraj musiałby zaatakować i chciec zaatakować, a nie ze decyduje o tym kilku łebków, którzy bawia się życiem ludzkim.

0

@DaPidejpi Żeby wojna była obronna to z definicji inny kraj musiałby nas zaatakować. No chyba, że sądzisz, że np. Dudu z Putinem się zdzwaniają, żeby sobie wspólnie wojnę pooglądać ale to już wtedy XD

0

@DaPidejpi No to wlasnie o tym pisze. Jak ktos bierze udzial w wojnie obronnej to w obronie swojego kraju. Nie mowie o przypadku wojny z perspektywy najezdzcy, bo to jest zupelna glupota.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?