- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1746 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1746 Culés
29
Ciekawe(i teraz będzie pierwszy zgrzyt w klanie amigosów) że największym obrońcą przymusowego szkolenia wojskowego jest kolega @Kgorecki2500 młody student bez rodziny na utrzymaniu, dzieci czy firmy w której musi ciężko harować by utrzymać siebie i bliskich;)
@tomek8756
#kosaUamigosów:D
17
@Barca1992 "Ludzie, pracujecie normalnie tak jak zawsze, żyjcie ciut skromniej, jak coś jest drogie to po prostu tego nie kupuje i tyle. Jestem młodym dorosłym, fakt faktem nie mam opłat i wydatków. Ale wiem jedno, na podstawie swojego charakteru, że jak ktoś chce to potrafi, tylko ludziom od dobrobytu za bardzo się w dupach poprzewracało i mówię to też na podstawie zachowań, które widzę na codzień. "
3
@Hosh To było złoto :P
3
@Barca1992 Sprawa prosta. Wyzywam @tomek8756 na FameMMA ;)
A odnosząc się. Nie, że bronię. Nie będę miał nic przeciwko jeżeli wprowadzą a jak wszystko ma to swoje + i - ;)
3
@Barca1992 @Kgorecki2500 Coś Ty zrobił?! Podpaliłeś LR... ;)
2
@John_Doe Jakoś, tak wyszło :)
1
@Barca1992 Ten Gorecki to chyba zapchał sobie głowę jakimiś pierdołami o patriotyzmie i teraz na sile próbuje zainteresować tym innych po przez 1000 komentarz w tej sprawie. Gdybym ja właściwie nie miał nic, to znaczy ani pracy, ani rodziny, ani przyjaciół, to może też byłbym za tym, ale tak nie jest i nie mam zamiaru tracić miesiąca na rzecz jakieś służby i to za marne 130 zł, gdzie to są po prostu śmieszne pieniądze.
0
@redbed123 Są pisane posty, to po prostu się pod nimi udzielam ;)
0
@Barca1992 i do tego dodaj, ze ma kategorie D
2
@Kgorecki2500 @Barca1992 Będzie FameMMA ,a transmisja będzie na żywo na La Ramabli
Tylko trzeba pomyśleć nad nagroda na zwyciężycy?
@Barca1992 widzę,że nieźle pocisnałeś po naszym koledzę :p
Mimo wszystko nadal poważam kolegę @Kgorecki2500 :p