- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1471 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
36 odpowiedzi
martusiaaaa
0
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
21 odpowiedzi
Bykunn
1
@joloskyy cud miód i malina. Dalej są to pieniądze dobrowolnie oddane pod kontrolę państwa... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1471 Culés
2
Już dzisiaj odbędą się "Oscary" świata gier, a więc gala The Game Awards. Klasycznie o tytuły walczy wiele gier, ale główna rywalizacja o najważniejsze statuetki odbędzie się pomiędzy grami Elden Ring oraz God of War: Ragnarok.
Poza tym (i jak dla mnie jest to najbardziej interesujące) możliwe, że zostaną pokazane i zaprezentowane jakieś nowe tytuły :)
Plotki mówią o kolejnych materiałach z Diablo IV, Tekken 8, dodatku do Cyberpunka 2077, Star Wars Jedi: Survivor, czy nowy Crash Bandicoot.
Transmisja w nocy od 1:30
2
@macio_944 Czekanko mocne na DLC do Cyberpunka, chętnie znowu pozwiedzam Night City
1
@macio_944 oznacz jak będzie coś o CP i Jedi Survivor.
1
@marcin62 Ja ostatnio odpaliłem i samo Night City zachwyca, ale aktualnie ciągle jestem w pełni w RDR2 (końcóweczka już) i jak się włączy jakąkolwiek inną grę, to widać sporo różnic na korzyść produkcji Rockstara... Tam wszystko jest dla mnie po prostu lepsze, dużo bardziej dopracowane etc. Do Night City wrócę na spokojnie, jak już skończę opowieść o Arthurze, bo RDR2 zbytnio mi przysłania wiele elementów i za bardzo porównuje.
1
@macio_944 To co Rockstar zrobił w RDR2 to prawdziwy majstersztyk. Gierka imo wyprzedziła branżę - więc się nie dziwie Twojemu nastawieniu. :D
Ludzie narzekają, że tyle czekamy na nowe GTA ale jak R* ma w ten sposób podnosić poprzeczkę to imo warto. Niech działają ile potrzebują. :D Szkoda tylko, że trochę tryb fabularny poszedł w odstawkę na rzecz rozwijania multi (chociaż w RDR2 to nie pykło zbytnio)