- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1533 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
16
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1533 Culés
1
Żałujemy tego Endricka? Czy nie ma nad czym się spuszczać?
0
@jacobFCB
Trafił do Realu, więc się do niczego nie nadaje. Nie ma czego żałować.
11
@AmigoBlancos madryciak się wypowiedział
1
@jacobFCB no jak będą go tam rozwijać jak Viniciusa czy Rodrygo to może zdominować rolę napastnika na świecie na kilka lat
2
@DaPidejpi A ty co sobie Tysona dałeś na avek i szukasz zaczepki od rana? Nie jesteś przez to groźniejszy
0
@jacobFCB Co tu żałować,pełno jest piłkarzy na rynku,więc żadna strata.
Na jego pozycję jest Haaland i kilku innych.
0
@Sysia11 nie wyciągnęliśmy Hallanda z BVB za 60mln bo nie mieliśmy hajsu, a będziemy mieli 250mln by wyciągnąć go z City?
0
@jacobFCB Użytkownika @AmigoBlancos pisze prawdę. Przereklamowany i przepłacony grajek. Mamy u siebie równie dobry talent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FCB24 Kilku innych jest,przytoczyłam Haalanda. Po co nam jakiś Endrick za tyle milionów.
Pedri za grosze, Gavi czy Balde darmocha.
Własnie dlatego nie powinniśmy wydawać takich pieniędzy na Brazylijczyków bo również dobrze można mieć młodziaka z Europy za rozsądną cenę.
Haalanda mogliśmy mieć z Salzburga za grosze np. tylko wtedy grał Suarez jeszcze.
0
@jacobFCB Wciąż czekam na odp w tej kwestii :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12530071#comment-12530071
1
@Sysia11 no nie chce nic umniejszać Pedriemu, Gaviemu czy Balde ale na razie to to są tylko piłkarze dobrzy, ale którzy nam nic nie wygrali. Taki brazylijski duet w Realu przyczynił się w dużym stopniu do wygrania LM. Może i pozycję różne, ale jednak zagwarantowali już im puchary
0
@FCB24 Pedri i Gavi już są oblegani przez inne giganty.
Co 2 młodzianow może sama zrobić w takim City pięknie by chodzili.
Rodrygo i Vini mają lepszych kolegów to po pierwsze, po drugie nie wymieniłam bym tej 2 do 2 ponieważ,taki Rodrigo i Vini w Barcelonie nie zrobili by nic więcej niż ta dwójka.
Pedri i Gavi to zawodnicy,którzy już robią różnice,ale muszą mieć dobry zespoł a nie drużyna na LE