La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1918 Culés

0

I nagle kochany naród polski ma ból czterech liter o premię dla piłkarzy za MŚ...

Przecież to normalne że reprezentacje dostają za udział, czy też za osiągnięte wyniki na mundialu jakieś premie!!!
Większość z Was jak psy ogrodnika, sami nie dostali nic, to czemu piłkarze mieli dostać.

Wiecie co wam powiem? BARDZO DOBRZE ŻE DOSTALI (czy też mieli dostać) i powinni dostać nawet i 300 mln albo i 3 miliardy żeby was bardziej dupy bolały. Wolę żeby dostali piłkarze za zaangażowanie, walkę i wysiłek dla naszego kraju niż ta cała patologia która wyciąga 500+ co miesiąc i Ci wszyscy kombinatorzy na zasiłkach bo im się do roboty nie chce iść.

Ale kochani Polacy ze wszystkiego potrafią zrobić szum i burzę.
Brawo za mentalność i typową "polskość"...

7

@gaucho104 No tak, już po 12:00, więc wlewasz do korpusu ile się da...

0

@gaucho104 Przeciez oni maja premie za wyniki, te 30 baniek to szemrane interesy morawieckiego i nic wiecej

0

@Danny Gaucho nie mierz wszystkich swoją miarą. W przeciwieństwie do Ciebie jestem jeszcze w pracy.

A tak na marginesie to przeważnie jak nie wiesz co napisać to zawsze piszesz to samo.
Brawo!

2

@gaucho104 Ja kocham Polską reprezentację,lecz uważam że za miejsca 9-16 na mundialu to troszkę za mało aby dostać premię od Pana Premiera.Gdyby tak było,to najbardziej pokrzywdzeni powinni czuć się siatkarze,którzy pomimo 3 finału z rzędu siatkarskiego mundialu od Pana Premiera nie dostali nic.

2

@gaucho104 "nie mierz wszystkich swoją miarą. W przeciwieństwie do Ciebie jestem jeszcze w pracy."

To tym bardziej, nie wstyd Ci w pracy pisać takich głupot? ^ ^

2

@gaucho104 Normalne to byłoby gdyby takimi sprawami zajmował się PZPN. To oni ogarniają sponsorów i kasują premie za awans od FIFA/UEFA i jeśli ich na to stać to niech im płacą ile tylko chcą.

0

@marcin62 nie wiem jak było, chodzi o całą sytuację że żałujemy im 30 mln gdzie inne reprezentacje również mają obiecane premie i jakoś nie ma tam z tym problemu.
Mają premię za wyniki. Ich wynikiem który osiągnęli i mieli osiągnąć było wyjście z grupy, więc należało im się ;)

0

@maroon zgadzam się że mogło to być inaczej "ugryzione", ale odnosiłem się tutaj do samej premii, a nie skąd miała być finansowana ;)

@FcPortoFan1999 oczywiście zgadzam się, ale to już chyba kwestia siatkarzy jak się ugadali i co sobie wynegocjowali. Czy nie?

0

@gaucho104
Nie krzycz to że postawisz !!! To nie spowoduje, że Twój komentarz zyska +10 do merytorycznej dyskusji. Po drugie jak Ci przeszkadza Typowa Polska, polskość to nie widzę problemu abyś wyjechał do Holandii, czy innej Anglii. Po co masz się szarpać z polskimi bidokami których pieniądze rozdaje premier za zajęcie miejsc 9-16. Premie są z PZPN i to jest naturalną rzeczą. Natomiast premia 30-40 mln z kieszeni Polaków to jest niedopuszczalne.

7

@gaucho104 Ilość wykrzykników nie zmieni faktu, że nie pojmujesz prostych rzeczy. Piłkarzom należą się premie, ALE z pieniędzy FIFA, które zostały przyznane PZPN za udział w Mundialu, a nie z pieniędzy publicznych. Nam każą zaciskać pas, prąd oszczędzać i ludzie nie mają na opłaty, a tamci srają pieniędzmi i jeszcze i premie fundować z naszych? rozpędź się typie na ścianę!

0

@MesQueUnClub_87 inne państwa miały również obiecane premie (nie z FIFA tylko z państwowych pieniędzy). To normalne że proponuje się premie żeby zmotywować piłkarzy i nie widzę w tym nic dziwnego. Wolę to niż rozdawanie 500+ na patologię również z naszych pieniędzy.

@AmigoBlancos ale to wy marudzicie jak tu źle więc to może wy wyjedźcie i będzie dobrze? Mi tam się ta premia podoba tylko wasza mentalność i marudzenie na wszystko wkoło już nie :)

0

@gaucho104 Myślę, że to jest jednak zasadnicza sprawa skąd ma być finansowana ta premia. Od publicznych pieniędzy wara i tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?