La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1474 Culés

0

W dalekiej przyszłości będę zmieniał bebechy komputera, ale już przymierzam się do zmiany monitora, chciałbym mierzyć w 2560 x 1440px ale do upgrade będę nerdził w 1080p.

Gierki pod względem wizualnym wiele tracą na jakości, czy wszystko ładnie się skaluje? Czy lepiej poczekać z tak ofensywna zmiana?
@macio_944 @Jakchcesz i reszta gejmingowej ferajny

5

@marcin62 w razie jakbyś potrzebował do zestawu biurko kupić to @Transu96 może doradzić

0

@ranger3120 Na całe szczęście biurko jeszcze mam sprawne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@marcin62 no ja gram w 1440p i powiem Ci że zmiana na tym monitorze w gierce na 1080p jest widoczna ale według mnie aż tak bardzo nie razi. Chociaż jak nie będziesz grał od razu w 1440p to nie będziesz miał odniesienia więc dla Ciebie będzie git to 1080p xD

0

@Jakchcesz Czyli będzie trzeba zainwestować w totalnego potworka, żeby w mega wymagających grach nie schodzić do 1080p. :D bo znając życie będzie mnie to razić w oczy podobnie jak zejście z 60fpsów do 30 xD

0

@marcin62 ja mam rtx 2070 super i jak na razie wszystkie gry w 1440p trzymają. oczywiście przy niektórych trzeba schodzić z detalami i widzę że coraz rzadziej trzymają 60 fps ale ujdzie jeszcze a nie chce mi się inwestować w 3080 czy coś :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?