La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1407 Culés

4

Irytuje mnie ta poprawność polityczna, którą nawet do piłki wpychają. Piłka to emocje, to nie był sparing, ale mecz o półfinał MŚ. Dwa kroczki od tego, żeby spełnić marzenia z dzieciństwa każdego chłopaka. Kto grając na podwórku nie marzył, że ze swoją reprezentacją zdobywa MŚ? Muszą być emocje. Jedni prowokowali, drudzy prowokowali to część gry. Jeden karny decydować mógł o być albo nie być, logiczne, że po takim napięciu raczej czujesz przypływ euforii, a nie pod publiczkę rzucasz się pocieszać rywali gdy jeszcze pół minuty wstecz ten sam gość wyzywał Ci matkę. Nie drybluj, nie strzelaj za dużo, w wywiadach mów tylko prowe teksty. Nie o to w piłce chodzi.

1

@Uukasz_93 To nie żadna poprawność, tylko reguła fair play i od dawna była promowana w sporcie. Pierwszy raz spotykam się z jej krytyką.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?