La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1159 Culés

konto usunięte

2

Leo był zły, wiec chyba normalne, że gadał do tego holendra po hiszpańsku.
Zawsze w takich momentach używasz swojego "normalnego" języka, tego którym posługujesz się na co dzień. To jest odruch! Był kiedyś film w metrze w Szwecji, gdzie sprawdzali reakcję ludzi na sytuację, w której chłopak zaczepia dziewczynę. Większość stała, ktoś coś tam delikatnie zwracał mu uwagę, aż nadleciał Polak i woła do niego coś w stylu puść ja kur*** i łapie gościa za fraki. I też pewnie się nie zastanawiał, że Szwed polskiego pewnie nie zna xd

konto usunięte

2

@MESSIah16 A gdyby nie był zły to by gadał w innym języku? On chyba innego nie zna.

3

@MESSIah16 Inna sprawa, że on chyba nie zna innego języka xD

0

@MESSIah16 messi nawet po swojemu sepleni jak moja była z parówką w buzi więc to nie ma znaczenia. On ma swój własny język

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 Uczy się angielskiego.

1

@tristan87 od 15 lat

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 w sensie myslę że mógłby mu spokojnie powiedzieć po angielsku, że jest głupkiem ;)

1

@tristan87 To niech odmieni być

0

@MESSIah16 zupełnie niepotrzebne to było głośno mówić, ale to są rzeczy, które oni sobie przez cały mecz mówią. Holendrzy, których bardzo lubię, byli mocno prowokacyjni i nie dziwi mnie taka reakcja. Tam emocje były okrutne. W dobrym tonie byłyby przeprosiny Messiego na spokojnie i tyle. Też nie wiemy do czego się posunął w tym trash talku Weghorst, bo pamiętamy jak Zidane zareagował jak Materazzi przesadził.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?