La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1802 Culés

konto usunięte

3

Przecież wiadomo że Ronaldo już nie zrobi różnicy. Tak samo jak Kaczyński i Tusk. Także słodkiego miłego życia.

0

@martin3131 Widać po nim że nie miał żadnego presezonu. Messi w poprzednim sezonie także był przeciętny właśnie z powodu braku presezonu. Nie chce mi się wierzyć, że gość w tak krótkim czasie aż tak by pod upadł fizycznie

1

@barcelonaLM ale jakim krótkim czasie? On nie wnosi już nic do gry drużyny od kilku sezonów. Jedyne co go ratowało to te bramki i podbijanie statystyk, ale widać brak ogrania przez grzanie ławy, presezon przy intensywności grania na tym poziomie nie jest zbyt ważny, nie zrobisz formy na rok bo 3 tygodnie poćwiczysz w wakacje.
Brak motoryki związany z wiekiem, brak ogrania i przez co pewności siebie.
Ronaldo po prostu jest już na wylocie z wielkiej piłki i nie powinien grać o żadne ważne wyniki.
Przykład Messiego jest tu kompletnie nietrafiony, bo jego problemy w zeszłym sezonie nie były związane z fizycznością tylko z kompletną zmianą stylu gry który uprawiał przez 20 lat a do tego połączone jest to z tragiczną grą PSG ewidentnie pod Mbappe, żeby go zatrzymać w klubie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?