La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 933 Culés

konto usunięte

3

https://www.cgm.pl/news/sentino-pobity-i-okradziony-raper-twierdzi-ze-zostal-porwany-przez-uzbrojonych-napastinkow/
A Sentino dalej w swoim shizorfemicznym swiecie.
Ten typ w DE jest zgubiony poprostu
Kazdy jego wjazd bedzie sie konczyl tak jak ten.
I tu nie chodzi o hajs,a o styl bycia.
Szkoda ze go nie rozebrali i nie kazali nago po Berlinie biegac.
C**a i tyle.

1

@SteuerFreiMoney Weź chłopie się nie nakręcaj normalna akcja w rap grze, a jak Benny the Butcher skroił łańcuch Freddy Gibbsa? Sentino to jedyny OG, który kreci sie koło PL.
Sentino porywa turecka mafia, a Polskich raperów okradają ich fani na koncercie i ochroniarze do ziemi sprowadzają na własnych koncertach xD Tyle w temacie

1

@Medium Weź Ty chłopie jeszcze raz przeczytaj co napisałeś. Normalne w rap grze? :) chyba się filmów naogladales. Chłop się nadaje do tarcia chrzanu , A nie rapu......

2

@SteuerFreiMoney gość pod aspektem muzycznym jest świetny, wystarczy posłuchać jego niemieckich płyt i trylogie zabójstwa lirycznego. Niespotykany luz na bicie, melodyjność, No ale jako człowiek to dzban niesamowity jest

konto usunięte

1

@Medium jak sie zadarlo z zlymi ludzmi w DE to tak sie to konczy...
Tyle w temacie.
OG to sa 187,AchtVier,Herzog,Genetikk,Haftbefehl,KontraK o Xatar,czy Ausserkintrolle nawet nie wspominam,bo oni to sa mega OG.
Sentino to taki hmmmm....paralityk ktory musial z Niemieckiej sceny uciekac.
Kojarze go troche dluzej niz wiekszosc Polskich sluchaczy i hmmm...
Jak wyzej c**a i tyle.
@MadafakinGuy moze na PL scene starcza w DE jest duzo raperow ktorzy lirycznie i technicznie go zjadaja.

0

@PatrykBarca No najwidoczniej mało wiesz o rapie, bo w Stanach skąd się wywodzi rap takie akcje są na porządku dziennym, ale co ja będę tłumaczył słuchaczom dukaczy

1

@SteuerFreiMoney w Niemczech to akurat jest w opór dobrych raperów to fakt, choć jakoś niemieckiej sceny zbytnio nie słucham, wole wielka brytanie i stany

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?