La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1871 Culés

konto usunięte

1

Netflix to się zrobił ostry shit. Nie dość, ze podnieśli cenę, to jakość coraz słabsza. Usuwają materiały i ogólnie jadą na hype tego, ze przez lata mieli monopol na rynku. Pojawiły się Amazony, HBO, Disneye itd. a Netflix dalej leci w kulki.
Kupienie HBO Max oraz Disney+ bije na glowe Netflix

1

@DaPidejpi HBO mogłoby się otworzyć w UK.

0

@DaPidejpi Co na tym Disneyu jest oprócz Marvela? Mi zostało w sumie 5 filmów do obejrzenia wartych uwagi na netflixie i do dokończenia 2 koreańskie seriale i rezygnuje z niego. Od 1970 wszystkie filmy warte uwagi obejrzałem xD

0

@Medium star wars.

0

@Rewolucja123 Czyli nic dla mnie xD
Chociaż bym "Obdarowani" obejrzal

0

@Medium polecam War of the Worlds na D+. Nie przepadam za Sci-Fi, ale to wciągnęło.

0

@Medium Marvel, Star Warsy, Bajki disnejowe i pixarowe, jeszcze masz wszystkie programy z National Geographic

1

@Medium
Ojciec
Służące
Le Mans'66
Trzy Bilboardy na Ebbing
Szósty Zmysł
Tytani
Obdarowani
Grand Budapest Hotel
Droga Sławy
Jojo Rabit
Huragan
Człowiek ringu
Togo
Ukryte działania
Nie czas na łzy
i wiele innych

1

@MesQueUnClub_87 Połowę widziałem, ale może wykupie dla zobaczenia reszty :D

0

@DaPidejpi
NO nie jakość w porównaniu z resztą to niebo a ziemia:)

a co do produkcji to ciągle wychodzi coś nowego wartego uwagi ja teraz np. czekam na Bielmo:)

0

@DaPidejpi płacę za Netflixa w lirach, najwyższy pakiet ok 23-25 zł miesięcznie wychodzi, to cena akceptowalna za content jaki jest.

0

@DaPidejpi
Zgadzam się z tym
Ja niestety wziolem Netflix w pakiecie w NC i jeszcze do końca marca będę mieć to g…
Potem HBOmax i Disney

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?