- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1382 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1382 Culés
7
Wczoraj pojawiły się informacje o rozmowach, Zełensky-Erdogan-Macron-Putin, które były dość długie i intensywne, szczegółów nie mamy żadnych, jednak wiemy że rozmowy trwają. Jest to zapewne powiązane z ofensywą zimową którą szykuje rosyjska armia. Pentagon przekazuje ukraińskiej armii rakiety dalekiego zasięgu, a także jest zielone światło z USA do używania dronów, głęboko w środku Rosji. USA, już nie obawia się “drmatyczej” eskalacji wojny pomiędzy NATO a Rosją, tak przynajmniej podaje “The Times”, powołując się na anonimowe źródła w Pentagonie. Sekretarz Generalny NATO Hens Stoltenberg powiedział, że szanse bezpośredniej wojny z Rosją zwiększyły się znacznie, uważa on też, że NATO powinno kontynuować zbrojenie Ukrainy.
2
@Peszko07 Zrodlo?
Ja z kolei slyszalem, ze Rosja nie ma wystarczajaco sily zeby rozpoczac duza ofensywe zimowa, na co naklada sie slabe przygotowanie ruskich do zimowego sezonu i niskie morale.
@michal26 wiesz cos na temat tych rozmow, o ktorych napisal Slawek Peszko?
2
@Peszko07 Bardzo dobrze, jest tylko mały problem. Ukraińcy nie moga sobie pozwolić na walenie w Moskwę ile wlezie, bo pod wpływem propagandy rosyjskiej, zachód może zastopować pomoc Ukrainie, jeśli cywile rosyjscy będą za bardzo dostawać w dupę.
Troche fotek ze spalonymi ciałami i temat zacznie się kręcić.
Szkoda.
Zielone światło zostało dane po jesiennych atakach kacapów na infrastrukturę energetyczną i cywilów.
1
@JimMorrisonFCB pierwsze słyszę. Może dzisiaj to było, a ja od rana nie siedzę w temacie
0
@michal26 Wlasnie ja tez nie, dlatego sie zdziwilem skad nagle taki zwrot.