- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1875 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1875 Culés
1
Griezmann na tym mundialu pokazuje ile by dał Barcelonie gdyby grał na 10.
A tak był przestawiany między środkiem ataku a skrzydłem. Szkoda bo mieliśmy cracka wystarczyło po odejściu Messiego oprzeć projekt wokół niego, ale rozumiem kasa misiu kasa.
Ktoś powie. Co ty gadasz. Przecież lami w Atletico. No dobra ale Atletico gra depresyjny futbol.
1
@Criss18Barca niestety u nas jest mania 433 i zwyczajnie nie ma pozycji dla 10tki. Messi to inna bajka bo on schodził ze skrzydła, Griezman musiałby grać centralnie
4
@Criss18Barca Na 10 w Barcy? Aż mnie zemdliło na samą myśl . Barca to po prostu przerosła. Gość marnował okazję na potęgę. A tu nie ma znaczenia na jakiej grasz pozycji, skoro nie umiesz trafić w bramkę......
A te jego zejścia do boku i dosrodowania to tylko trzeba by to w pakiecie z Giroud brać....
0
@Criss18Barca Nie rozumiem tej krytyki kwestii finansowych. Fakt jest taki, że mieliśmy i nadal mamy fatalną sytuację związaną z pensjami i projekt oparty na Griezmannie z góry był skazany na porażkę właśnie ze względu na jego pensje + przesunięcie go na 10 blokowałoby rozwój Pedriego i Gaviego, którzy musieliby zrobić mu miejsce.
0
@Criss18Barca Uwierzę w magię Griezmanna jak Simeone zostanie wymieniony na kogoś innego. Ja w tego gościa nigdy nie wierzyłem i wierzyć nie będę. Połączenie Ferrana i Coutinho.
3
@Emhyr Zarówno jeden i drugi nie maja startu do Griezmanna ktory w odpowiednim srodowisku jest topem tak jak na tych mś
3
@Encore Griezmann płakał że w Barcie nie gra tam gdzie potrafi wrócił do Atletico i dalej nic nie gra. I to jest właśnie to jak go obudujesz dziesięcioma odpowiednimi zawodnikami to będzie użyteczny dlatego ja go nie uważam za dobrego piłkarza. Jego bezużyteczność mnie doprowadzała do szału a na tym Mundialu ma najlepsze skrzydła do których wystarczy że poda i robota zrobiona albo dorzuci na gościa który praktycznie zawsze trafi z głowy jak Luuk
1
@Emhyr Przecież Antek jako jedyny coś gra w tym sezonie w Atletico i uratował im wiele punktów
1
@MarioVeB! A gra tak jakbyśmy oczekiwali? No raczej nie. Ta pierwsza jego "kadencja" w Atletico była kilka razy lepsza niż teraz
3
@Criss18Barca Ale jaki sens jest porównywać defensywny styl gry Deschampsa we Francji do ofensywnego stylu gry Barcelony? Przecież Griezmann to gość, który nie ma dryblingu, kiepsko gra przed polem karnym i ogólnie nie ma cech chociażby Bruno Fernandesa czy Coutinho, że potrafi coś wyczarować wejść w drybling, minąć trzech i dograć na nos. Po prostu Antoine pasuje do Atletico i Francji, gdzie myślą przewodnią jest oddanie piłki żeby móc kontrować i wykorzystać przestrzeń do szybkiej gry. Tak samo dobrze broni cofając się nawet pod własne pole karne, ale jak już mówiłem, w Barcelonie to nie przejdzie bo nie będzie miał miejsca żeby grać tak jak najbardziej lubi i przy tym wykorzystać walory jakie bez wątpienia posiada tyle, że pasuje do zespołów grających defensywnie z kontry i w szybkim ataku.
0
@Criss18Barca Nie można oprzeć projektu o gościa który nie dał tutaj kompletnie nic, a te video to najlepsze podsumowanie jego występów Barcie