La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 997 Culés

1

FC Barcelona

co by nie mówić PO, ŚP oraz młody napastnik to pozycje które muszą być wzmocnione w najbliższe okienka - zimowe lub letnie

osobiście liczę na Foyth, ŚP ??, Moukoko (za free w lato) oraz Inigo Martinez na ŚO skoro jest za free:)

1

@lucca87 nie ŚP tylko Defensywny pomocnik jest nam potrzebny. Pieniądze wyłożyłbym przy naszej sytuacji finansowej tylko na PO. Na obronę można ściągnąć za darmo Inigo, na DM Kante, a do ataku Moukoko (miejmy nadzieję, że nauczyłby się dużo przy Lewym). Problem w tym, że jeśli mielibyśmy brać jakiegoś Foytha po długiej kontuzji, to już lepiej postawić na Kounde na prawej obronie, a nie wywalać kolejne grube miliony na gościa, który ani nie jest z TOPu, ani jakoś nie pasuje mi do naszego stylu.

0

@Eto'o9 R10 Kounde nie chce grać na PO. Podkreślał to w wywiadach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?