La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1437 Culés

6

To jak tam z wami dzisiaj?

2

@PatrychoO A kto przyjmował u siebie odrzut z Rzeszy? xD

3

@hayek Messi, Otamendi i De Paul, wiadomo

1

@hayek ciężko nazwać to przyjmowaniem, wyjechali do Argentyny z powodu znajomosci kilku osób. Nie znaczy to ze Argentyńczycy są poplecznikami nazistow, tfu niemcow.

1

@PatrychoO No widzisz, tak samo Dziuba czy Garkin ma wpływ na wojnę xD

2

@hayek ale żeś wykręt zrobił, który chyba tylko w twojej głowie zadziałał

3

@PatrychoO Jaki wykręt xD Chodzi o poziom abstrakcji na jaki już weszliście i nie akceptujecie tego, że ktoś woli kibicować Chorwacji. Oni maja grać i dać widzom super widowisko, a to co on sobie gada pod nosem uja znaczy.Dodając właśnie takie posty się ośmieszasz i tyle. Czyli normalka.

0

@hayek przydałoby się, żebyś poznał definicję słowa żart. To bardzo przydatne.

0

@PatrychoO Ogólnie w tych słowach nie ma nic złego. Trzeba pamietać że gra w rosji i pewnie ma tam przyjaciół w Zenicie. Wiadomo czasy sa jakie sa, Ale piłkarze wpływu na wojne raczej nie maja. I raczej w kontekście całej Rosji to sie nie wypowiadał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?