La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 901 Culés

10

Argentyna

to jak tam gdzie są Ci wszyscy co mówili że Argentyna jest przeceniana:)

grali już nawet z Europejczykami i sobie pięknie poradzili z Polską, Holandią i Chorwacją a przed mundialem z Włochami

a mogli by grać jeszcze lepiej gdyby mogł gać Lo Celso, Nico Gonzalez i Di maria byl w pełni sił:)

Vamos Argentina:)

0

@lucca87
Nico Gonzalez ??? Przeciez to Hiszpan xdxd
No chyba że mowa o napastniku

Fiorentiny - Nicolás González
Z tym że
Wgl tego zawodnika nie widze by grał w jakimś meczu


https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Nico_Gonz%C3%A1lez

0

@Romario87

Boże piszę w skrócie a TY się czepiasz, serio? jakbym napisał N.Gonzalez to też byś się doczepił

typowy Polak

0

@lucca87
Zapytałem grzecznie widzisz znaki zapytania ???? ....
Pózniej napisałem ...
że chyba że to chodzi o Napastnika Fiorentiny
Z czego stwierdzilem ze go wgl w kadrze nie ma

A twoj komentarz ze sie czepiam i jakies Wąty
Ehhh...

TYPOWY POLACZEK
Juz Agresja Wąty


0

@Romario87
nie ma go w kadrze tak jak Lo Celso - bo nabawili się kontuzji przed mundialem

tak to pewnie by grali

0

@lucca87
Aha ok chyba ze tak to luz rozumiem
Ogólnie nie śledze Fiorentiny wiec nie wiem jak mu tam idzie czyli wygryzł by ze skladu Lutaro Martineza
Bądz kogoś innego np Mac Alistera ???? Jest lepszy od nich
A co do Le Celso Szkoda ze go nie ma na Tych mistrzostwa myśle ze mogłby duzo dac Argentynie

1

@Romario87
bardziej jako skrzydłowy gra

Lo Celso też by pewnie grał

zreszta jak by nawet nie grali to masz 12 i 13 zawodnika z lawki a na takich turniejach to kluczowe

1

@lucca87
No to fakt silna kadra to podstawa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?