La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1285 Culés

21

Pierwsza dializa dzisiaj. Kurde od dawna się już nastawiałem że będzie taka konieczność ale jednak człowiek trochę się boi czegoś nieznanego. No nic życzcie proszę żeby było dobrze

2

@Bykunn Powodzenia, moj tesc od 8 lat sie dializuje 3 razy w tygodniu.
Na poczatku pewnie bedzie ciezko i bedziesz wykonczony, ale z czasem sie przyzwyczaisz.

2

@Bykunn Będzie dobrze , przyjacielu.
Wiem,że może takie słowa może Cię nie pocieszą,ale trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku

1

@Bykunn co masz z nerkami?

0

@michal26 kłębuszkowe zapalenie. Calkowita niewydolność już

5

@Bykunn masakra. Trzymaj się stary :)

1

@Bykunn Zdrowia byku :) niewydolność nerek to chyba przesrana sprawa

konto usunięte

2

@Bykunn Będzie dobrze bo dobrze być musi

0

@ranger3120 oczywiście poważna sprawa potencjalnie śmiertelna. O tyle spoko że nic praktycznie nie boli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?