La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1285 Culés

3

Oceniając na chłodno dzisiejszy półfinał to Maroko zabrakło po prostu szczęścia i doświadczenia. Mogli spokojnie zrobić Francję, która gubiła się w środku pola i obronie.

Największy atut Francji i zagrożenie to błyskawiczne przejście z obrony do ataku. Mają to opracowane znakomicie.

Ale warto zauważyć, że z tego typu atakami najlepiej radzi sobie właśnie Argentyna.

0

@Sawik_10 na chłodno:

Maroko zabrakło pewnie graczy w środku obrony to po pierwsze, po drugie błędy trenera, że wystawił kontuzjowanych graczy (to było obciążenie od pierwszych minut i Saiss i Mazroui), po trzecie zabrakło umiejętności - bo chociaż Francja oddała im piłkę i wizualnie fajnie to wyglądało to nie stworzyli sobie wcale jakiś setek. (najlepsza to okazja już w ostatnich 2-3 minutach meczu przy wyniku 2-0 dla Francji)

W tym samym czasie Francja mogła spokojnie zamknąć ten mecz do przerwy (słupek Giroud z dużo lepszej pozycji niż przewrotka Maroko) czy strzały Mbappe i Giroud.

0

@mekston
Zobacz ile razy Maroko znalazło się zagraniami w polu karnym Francji. Tam zabrakło po prostu szczęścia. Gole Francji z czapy.

2

@Sawik_10 no ale to jest ta przewaga lepszego że takie strzały z czapy, jakiś bilard w polu karnym wchodzi do bramki ostatecznie. IMO 2-1 lepiej oddawałoby obraz tego meczu, ale Francja w swoim stylu pragmatycznie to dociągnela

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?