- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1575 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1575 Culés
25
I weź tu zabierz panne na spontaniczny 3-dniowy wypad do Paryża. Idziecie sobie na romantyczny spacer wieczorem, przez miasto miłości i kończycie z nożem w żebrach. Jeden z niewielu plusów obecnego rządu, że nie otwarł się na tych obcych przybyszy do czego tak namawiała Merkel. U nich pewnie też za chwile jakiś typ wleci ciężarówką w jarmark bożonarodzeniowy...taka już świąteczna tradycja.
5
@cris2706 wyjazd zakładowy ze szpitala, w którym pracuję do Drezna. I cyk jakiś gość latał z nożem i natychmiastowa zmiana miejsca wycieczki dosłownie w połowie drogi. Jednak dobrze żyć w Polsce mimo wielu innych niedogodności.
1
@cris2706 byłem w tym roku w Paryżu i nie czułem się niebezpiecznie. Spacerowałem też po zmroku, jeździłem metrem, a nawet byłem w dzielnicy tych "czarnych".
1
@mrboom ja również, nawet byłem w klubie i dużo serdecznych ludzi. Ale No jest niebiezpieczne, można łatwo zostać okradzionym albo napadniętym
0
@cris2706 jeszcze przed wojną Polska kilka lat z rzędu była krajem który wydaje najwięcej pozwoleń na pobyt stały ludziom spoza UE i co ciekawe w całej UE obok Ukraińców najwięcej przyjeżdża Indusów czy Chińczyków a nie ogólnie tu pojmowanych arabów.
1
@Janas11224 ale to chyba w każdym większym mieście tak jest. We Wrocławiu jak wyjdziesz wieczorem na miasto to też wiele nie trzeba ;D
3
@mrboom No ta ale we Wrocławiu dostaniesz wpierdol a nie kosę pod żebro
1
@Janas11224 też zjebow z kosami nie brakuje (dużo cyganów) ale niewątpliwie mniejsze zjawisko. No i się teraz uspokoiło chyba trochę, bo już o słynnym trójkącie tak nie słychać.
2
@mrboom co wy gadacie w ogóle, chodziłem tam ostatnio i spokój totalny. mieszka tam znajoma, która chodzi codziennie i nigdy nic. Jak można to porównywać do syfu Paryża czy Londynu