- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1810 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1810 Culés
1
Tak wracając do naszej gry na MŚ, ew. nowego trenera itd., to czy nie uważacie, że mamy "pecha", jeżeli chodzi o pozycje naszych najlepszych graczy?
Powiedzmy, że możemy każdemu z zawodników naszego składu przypisać po jednej ocenie umiejętności z zakresu od 1 do 11, gdzie 1 to najmniejsze umiejętności, a 11 największe umiejętności. Bierzemy taktykę np. 1-4-2-3-1, gdzie mamy w pomocy 1 defensywnego pomocnika, 1 pomocnika i 1 zawodnika na pozycji "10"/mediapunta i 2 skrzydłowych.
Ja bym chciał, żeby moich 3 najlepszych zawodników (9-11) to byli: pomocnik, skrzydłowy i jeden środkowy obrońca, potem bym się skłaniał (7-8) do bocznego obrońcy z przeciwnej strony do wybranego skrzydłowego oraz defensywnego pomocnika, a dopiero potem (5-6) na bramkarza i napastnika, a na końcu (1-4) umieściłbym resztę, tj. drugiego bocznego obrońcę, środkowego obrońcę, skrzydłowego i ofensywnego pomocnika.
Reasumując, nasi świetni gracze (Szczęsny, Zieliński, Lewandowski) grają na pozycjach, które nam niewiele dają na boisku z powodu dużych braków na innych pozycjach. Podobnej klasy gracze na innych pozycjach zamiast tych obecnych sprawiłyby, że zespół wyglądałby lepiej jeżeli chodzi o grę i prawdopodobnie wyniki. Przykład EURO 2016, gdzie Lewandowski mial stosunkowo słaby turniej, ale mieliśmy za to turniej życia obrońcy (Pazdan), pomocnika (Krychowiak - forma życia), skrzydłowego (Błaszczykowski) i zespół od razu wyglądał inaczej.
0
@Destroyer_of_Worlds W 2016 w jedenastce sezonu ligi niemieckiej był Piszczek i Lewandowski w jedenastce ligi włoskiej Glik w jedenastce ligi hiszpańskiej Krychowiak a Milik trafił do Ajaxu. Po za tym Grosik był taka jak wymieniona grupa piłkarzy 6 lat młodszy a Błaszczykowski chociaż nie grał we Włoszech to doskonale przygotował się do turnieju