- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1052 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1052 Culés
2
Maroko pomimo zajęcia ostatecznie czwartego miejsce na mundialu 2022,zrobiło wynik dla Afryki,i częściowo Arabii który może się okazać że nie zostanie poprawiony przez wiele mundiali.Na kolejną szansę medalową dla Afryki to stawiam na jakiś 2054 rok.
0
@FcPortoFan1999 ja np. nie rozumiem tego podkreślania że to zespół z Afryki wreszcie w czwórce MŚ był bo jak sie prześledzi kadrę Maroka to są to piłkarze urodzeni w Europie, wychowani przez europejskie szkółki i po prostu noszą koszulki reprezentacji z kontynentu Afryka. To tak żeby być uczciwym co do tego sukcesu
0
@against_modern_football Nie ma obecnie szans,aby jakakolwiek drużyna z Afryki powtórzyła osiągnięcie Maroko z tego mundialu na graniu zawodnikami z własnej ligi.
1
@FcPortoFan1999 To wiadomo tylko wiesz mi nie chodzi żeby grali zawodnikami ze swojej ligi tylko faktycznie przeszli jakieś etap szkolenia w tym swoim afrykańskim kraju. Patrzysz na Maroko i np. tak Hakimi urodzony w Madrycie wychowanego Realu; Ziyech urodzony w Dronten (HOL) i wychowanek Dronten; Amrabat ur. w Huizem (HOL) i wychowanek też jakiegoś holenderskiego klubu - więc to tj. napisałem są piłkarze urodzeni w europie, wychowani przez europejskie szkółki zakładający koszulkę reprezentacji z kraju Afrykańskiego. Patrzysz te kraje typu Senegal, Ghana, Nigeria to np. Mane urodzny w Senegalu wychowanek jakiegoś senegalskiego klubu i stamtąd odszedł do Europy.