La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1447 Culés

4

Jakim trzeba być dzbanem, żeby po tym co się stało w meczu z Holandią, gdzie Argentyna oddała im piłkę i grała na utrzymanie wyniku...zrobić ten sam błąd w finale.
Efekt końcowy, póki co taki sam. Z 2:0 na 2:2 :)

2

@norbi77 takiego mają trenera najwidoczniej.

1

@norbi77 przecież oni nie mieli sił by grać tak cały czas jak w pierwszej połowie. Poza tym to naturalna reakcja jak wygrywasz i rywal atakuje większa liczba zawodników że się drużyna cofa. Bledem moim zdaniem było brak zmian zmęczonych piłkarzy.

0

@Bobo25
Nie jestem trenerem, ale jeśli prowadzisz 2:0 i rywal jest na deskach, to zabierasz im piłkę i nią grasz (wtedy się nie męczysz), żeby tamci biegali. A co Argentyna zrobiła? Oddała piłkę i cofnęła się do obrony dając Francji się rozegrać i za to zapłaciła. Poza tym są też dostępne zmiany, a on dokonał aż jednej.

0

@norbi77 co do zmian ok. Ale co do gry to piszesz tak jakby o meczu decydowała jedna drużyna. Francja i szybsze i bardziej luczebne ataki też miały na to wpływ.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?