- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1631 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
1
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1631 Culés
28
Oddałby wszystkie Złote Piłki za jeden Mundial. No to będzie miał Mundial i jedną Złotą Piłkę więcej xd Przypominam, comeback po tym, jak nie było go w top 30.
0
@PatrychoO Kiedy gala ZP jest teraz?
0
@Encore Pewnie we wrześniu 2023 xD
0
@Encore jesien 202. Messi 1, Mbappe na podium.
O drugie / trzecie moze powalczyc Haaland, Neymar, Lewy - i inni.
0
@Encore chyba w październiku, tak jak teraz była
1
@mekston Lewy xD
0
@AlexDark00 jesli mialby kapitalna druga czesc sezonu to moze sie liczyc. Musi strzelac jak szalony jednak.
0
@mekston Nie ma opcji Haaland ,czy De Bruyne będą przed nim.
0
@AlexDark00 Haaland jest na Pole Position, żeby być w top3. Jeśli PSG by dalej śmigało, a Ney szalał to i trójka z PSG może być.
Jak City pociągnie w LM, a Haaland będzie szalał to może być i na 2 miejscu.
0
@mekston W sumie jeszcze jest Ney, który w tym roku też świetnie gra.
0
@AlexDark00 tak, Ney się liczy, ale to już zależy co PSG pokaże z Bayernem. Jak odpadną to i Ney odpadnie, bo wówczas liga francuska jednak straci na znaczeniu.
W sensie w top10 może być jak będzie śmigał, ale w top3 nie będzie.
0
@mekston Bayern stracił mocną kartę w postaci Neuera.
0
@AlexDark00 stracił, ale to jeszcze ich nie eliminuje. Poczekajmy jaka będzie sytuacja przed meczem, w jakiej formie będą oba zespoły itp.
0
@mekston Jasne, jednak strata takiego piłkarza to olbrzymi cios.
0
@AlexDark00 taa, ale poczekajmy może nieco bliżej tego spotkania - czy PSG przystąpi też bez osłabień itp to będziemy sensowniej mogli oceniać.