- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1797 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1797 Culés
17
Dla mnie śmieszne jest to, że od wczoraj można uznawać Messiego za GOAT bo wygrał mundial.
To była tylko wymówka ludzi usilnie próbujących podważyć wielkość Messiego, a coś co ich cechuje to to, że nie liczy się argument tylko teza, więc teraz znajdą inny powód i już przewijając internet widziałem pierwsze oznaki negowania, uznająć, że Messi to tylko miał lepszą karierę reprezentacyjną od Ronaldo, ale Ronaldo miał lepszą karierę ligową bo więcej LM ma na koncie.
Dla mnie to złoto jest tylko ukoronowaniem, ale sukces reprezentacyjny osiągnął już w 2014 roku, bo srebro mundialu jest warte tyle samo co wygrana Euro a po drodze jeszcze było kilka medali Copa America (co też jest często negowane bo niby niski poziom, szkoda tylko że taka Portugalia jakoś nie bardzo sobie radzi z tymi niskopoziomowymi drużynami z Ameryki).
Messi byłby GOAT ze złotem mistrzostw świata czy bez niego.
3
@Tasde zawsze to było dla mnie śmieszne, jednak jest to sport drużynowy i bez dobrej drużyny nie da się niczego wygrać.
A każdy wie, że pod względem umiejętności to jest piłkarz perfekcyjny, potrafi wszystko.
1
@D10SLEO @Tasde to tylko dla tych co próbowali mu umniejszyć było takie szukanie już "czegoś".
1
@Tasde ale teraz szajby nie mają już nic do tłumaczenia. Zostali goli jak CR w ramionach pewnego marokańskiego przystojniaka.
1
@arasz1819 Zawsze się coś znajdzie powód, argumenty nie mają znaczenia kiedy koniecznie chcesz coś udowodnić.
Serio już można znaleźć w internecie to o czym mówiłem, że Messi lepsza kariera reprezentacyjna, widziałem też już wrzutki, że Ronaldo nigdy nie miał kadry do wygrania mistrzostwa. Zaraz znajdą się kolejne powody, by umniejszać Messiemu, albo zaczną się fikołki, że obaj są GOAT, a to nigdy nie było prawdą, GOAT może być tylko jeden.