- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1556 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1556 Culés
1
Ludzie już kręcą aferę, ale tutaj nie było żadnego zagrania ręką. Piłka odbiła się od głowy.
0
@BartqRKO
z innego ujęcia wygląda na rękę
jedynie można by stwierdzić po kamerze skierowanej na wprost do Upamecano
przy dobie tylu kamer trochę słabo
choć tu rzeczywiście bardziej głowa
1
@lucca87 Jak tam moja ''niezła wyobraźnia'' xD
Mówiłem, że ewidentna głowa ;)
0
@HighestInTheRoom
ciągle nie masz powtórki na twarz Upamecano, dla mnie ciężko stwierdzić ciągle
w innej powtórce widać inaczej
jak na dzisiejsze technologię trochę żenada że nie ma takich powtórek
3
@lucca87 nie no, z tej kamery ewidentnie głowa
1
@lucca87 Nie no stary. To jest tak oczywista głowa, że nie ma tutaj nawet żadnego pola do dyskusji. Ta powtórka rozwiała wszelkie wątpliwości.
1
@lucca87 Wiesz co, wydaję mi się, że jeśli faktycznie byłaby tam ręka, to Marciniak by to sprawdził albo Argentyńczycy rzuciliby się do niego z pretensjami, że była ręka, tym bardziej, że stali idealnie obok Upamecano.
1
@HighestInTheRoom Otóż to. Tam było takie skupienie na piłce przez Argentyńczyków (można sobie nawet zastopować w momencie odbicia), że nie ma opcji aby przeoczyli zagrania ręką gdyby do takiego doszło.
0
@HighestInTheRoom @BartqRKO
no nie bo żaden Argentyńczyk nie patrzy na Upamecano tylko pilnują pozycji, a to są ułamki sekund, piłka leci w o okollice głowy, ręki
dla mnie fajnei byłoby zobaczyc taką powtórkę w dobrej jakości:) skoro potrafili późneij pokaząć dokładnie zwolniony moment jak mbapee zbiera piłkę i bloku to dziwi mnie że tego nie pokazali:) ja na dzisjsze technologię trochę żenada
1
@lucca87 Nie no oczywiście. Żaden z Argentyńczyków nie patrzy na piłkę zagraną przez Upamecano.. żaden!
https://zapodaj.net/images/7d23ee68d0525.png
0
@BartqRKO
no to może rzeczywiście nie było ręki
dal mnie to obojętne ale przede wszystkimi zażenowany jestem tym ze nie ma dokładnych powtórek tego tylko jakość pixelowa
1
@lucca87 Tutaj masz kolejną powtórkę, która chyba powinna już zakończyć tę dyskusję :p