- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1562 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1562 Culés
5
Dalej nie dowierzam, że to nie wpadło, w sumie nie wiem czy nie lepiej było zagrać do Mbappe. Chociaż w sumie to była ciężka piłka
@Kgorecki2500 @takisobiektos @tomek8756
12
@HighestInTheRoom
jakby to wpadło to wygrałyby zespół gorszy
dla dobra piłki lepiej że wygrał zespół lepszy:) zasłużenie
1
@HighestInTheRoom Szkoda ze go presja zjadła co by nie mówic, mógł tu zrobić wszystko nawet minąć Martineza, a poszedl all in w siłe, sama obrona Martienza swietna;
1
@HighestInTheRoom strach pomyśleć ile bezmózgich chwastów wyszłoby po tej jednej bramce i zaczęło swoje umniejszanie Messiego :P
0
@okiemtypera_lucaxx95 @Moderacja Rozumiem wygrana Argentyny, ale ile jeszcze zamierzacie ignorować obrażanie innych użytkowników?
0
@takisobiektos jest wyraźnie napisane "bezmózgich chwastów", co trzeba rozumieć dosłownie - osoby wychodzące z nory i wstawiające zdjęcia z płaczącym Messim, klękającym przed Mbappe itp. itd.
Wierzę w to, że takowych chwastów tutaj nie ma, przynajmniej ich nie widać było po meczu :-)
0
@takisobiektos Wydaję mi się, że to nie o tyle presja, co zwyczajnie był zaprogramowany na strzelenie gola - w sumie jakby to wpadło, to nikt by go za to nie rozliczał, ale fakt mógł zagrać do Mbappe, minąć lub nawet walnąć wcinkę i pewnie by było po meczu.
@okiemtypera_lucaxx95 Jak to dobrze, że wyrosłem już z tych wojenek Messi - Ronaldo :D
5
@HighestInTheRoom i jeszcze długo nie uwierzysz :] ma boleć, piec i krwawić. Przegrali o klasę słabsi i to jest jedyny sprawiedliwy wynik.
1
@HighestInTheRoom ta rywalizacja i tak już stopniowo zanikala w ostatnich miesiącach, a teraz definitywnie została zamknięta w mojej opinii. Czekamy na nowe rywalizacje, może Mbappe vs Haaland? Mbappe vs Vinicius, nie wiem
0
@HighestInTheRoom Będę nadrabiał na pewno bo dogrywki nie mogłem oglądać ;)
0
@HighestInTheRoom Wiadomo że tak. Jestem ciekawy jak sam Kolo Mauni sie rozwijnie bo sezon ma swietny.
0
@arasz1819 No i nie uwierzę, bo dla mnie to była 99% okazja ;]
0
@lucca87 Bzdury gadasz
Francuzi grali do końca, dzięki temu mogli odrobić starty...
I powinno być 3:2 dla Francji, wtedy już by było po meczu
0
@tomek8756
bdzury to ty gadasz
popatrz na statystyki strzałów, posiadania piłki, setek
Francuzi to zostali podłaczeni przez błąd Otamendiego na 15 minut bo takto nic nie grali
w dogrywce też nie istnieli poza jedna setką i karnym z kapelusza, Argentyńczycy w tamtym momencie już mieli 3 setki w dogrywce:)
z jakiej paki niby powinno być 3:2 dla Francji? koleś co ty bierzesz?
serio? Argentyna strzeliła 3 bramki a powinna nawet więcej nie wiem skad masz 3:2
oj widzę bolą cię 4 litery a piłki to ty chyba nie potrafisz oglądać
0
@lucca87 "
w dogrywce też nie istnieli poza jedna setką i karnym z kapelusza, Argentyńczycy w tamtym momencie już mieli 3 setki w dogrywce:)"
Oczywiście karne sa słusznez, jeśli są Argentyny..bredzisz kolego ;)
0
@tomek8756
oj widzę boli Cię bardzo wygrana Argentyny i to że była lepsza:)
Francja w tym meczu miała problem z oddaniem strzału na bramkę do 80 minuty:)
no cóż pierwszy karny słuszny, głupota Otamendiego i tyle
drugi wg mnie nad wyrost, strzał Panu Bogu w okno, zero zagrożenia, naturalnie ułożona ręka przy wyskoku z bliskiej odległości, ale cóż pomogło to widowisku:)
nie zmienia to faktu że mistrzem jest Argentyna:) i to zasłużonym