La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 703 Culés

0

Jak informuje francuski dziennik "Sport", N'Golo Kante naciska na zakończenie rozmów z FC Barceloną już zimą i nie odkładanie ich na później. N'Golo Kante może trafić do zespołu Xaviego latem na zasadzie wolnego transferu po wygaśnięciu jego kontraktu w Londynie.

1

@DonCarletto Za free z niska pensja czemu nie?

konto usunięte

1

@DonCarletto Niby klasowy zawodnik ale już pociąg mu trochę odjechał. Jak Chelsea wygrywała LM to zdecydowanie najlepszy zawodnik ale to już 2 lata minęły

0

@Sulimo Niby ta, ale trochę połamaniec się zrobił o ile się nie mylę.

1

@DonCarletto W końcu szpital musi mieć zajęcie.

1

@Sulimo Z niską pensją raczej nie. Trudno też uznać go za docelowego DM, bo to w tej chwili szpitalnik.
Dobry transfer, ale temat podobny do Araujo, raz go masz , a raz nie masz.
Biorąc pod uwagę jakość na pozycji DM u nas, pewnie by tu robił dobrą robotę samym zaangażowaniem i skillami.


1

@DonCarletto kolejny dziadek po formie. Zapraszamy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?