- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1307 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
13
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1307 Culés
1
Ślizgawka na drogach,na chodnikach...To chyba Chorwacja z mundialu tak wyślizgała te drogi!
0
@FcPortoFan1999
Chorwacja ? A nie Francja ?
1
@mientusek1407 Francja dosc pewnie weszla do finalu. Najwieksza nerwowke to mieli gdy Kane podchodzil do karnego z szansa na 2-2 w 1/4. (Choc sam karny glupio sprokurowany)
0
@mekston
Z MAroko grali słabo z Anglia też z Danią też, ogólnie też się ślizgali
0
@mientusek1407 z Maroko szybko mieli lepszy wynik, mieli lepsze sytuacje, powinni prowadzic wyzej juz wczesniej. Maroko dostalo pilke ale nie bylo w stanie zrobic konkretow.
Z Dania byli duzo lepsi - ponad 20 strzalow, sumarycznie lepsze sytuacje (duzo wyzsze xG), nie przegrywali a remis dla nich tez zly by nie byl po 1 meczu.
Absolutnie sie nie slizgali.
Z Anglia wyrownany mecz (ale tez potencjal obu ekip podobny).
Warto dodac ze wszystkie mecze w FP do finalu wygrali w 90 minut.
0
@mekston od anglikow byli ewidentnie gorsi i od Argentynczyków też ewidentnie gorsi
0
@mientusek1407 w finale tak - ale to już był finał, a mówimy o "ślizganiu się do finalu". Od Anglików grali gorzej, ale szybko zrobili dobry wynik dla siebie (to też miało pewnie wpływ na przebieg wydarzeń). Przy 1-1 też przed swoją okazją dla Giroud, Girou miał seteczkę.
Francja miała 2-1 i frajersko sprokurowali karnego - a Anglia przy 2-1 nie była w stanie porządnie zagrozić jednak. Optycznie Anglia miała przewagę, ale Francja miała cały czas wynik - nigdy nie przegrywała nawet w tym meczu. Dlatego można mówić o wyrównanym spotkaniu.
Z perspektywy turnieju na pewno nie jest to ślizganie. Pewne wyjście z 1 miejsca z grupy, pewne dwie wygrane w FP, jeden wyrównany mecz w którym nie przegrywali i wygrali go w 90 minutach.
0
@mekston
Moim zdaniem Francja ślizg potężny, jak an ich zasoby. tyle meczów na styku to ślizganie. to samo było 4 lata temu sorry
0
@mientusek1407 no nie - 4 lata temu bardzo pewnie wygrany mundial
0
@mekston
Oni ogólnie grają słabo mają wyniki lepszą niż gre, jeżeli patrzysz na wyniki to tak rzeczywiście wygląda to w ten sposób,
0
@mientusek1407 patrzę na wiele aspektów i Francja bardzo spokojnie przeszła przeszła przez turniej. Gra może wizualnie się Tobie nie podobała (więc jeśli patrzysz tylko na ten aspekt to rzeczywiście możesz mieć takie wrażenie), ale duży pragmatyzm i kontrola sytuacji były widoczne.
Sorry, ale jednak na poprzednim mundialu niespecjalnie im ktoś zagroził. Argentyna prowadziła przez parę minut, ale jednak Francja stwarzała klarowniejsze okazje. ARG potrzebowała cudownego gola z dystansu i odbitki żeby strzelić swoje 2 bramki.
Nikt nie był od nich lepszy wówczas.
0
@mekston
Nie, że wizualnie, ale oddawali piłke rywale zagrażali ich bramce, sami tworzyli niewieme. Byli skuteczni to trzeba jasno powiedzieć ;). Ślizgawka była nie mówie, że niewiadomo jak się ślizgali, ale ... się ślizgali
0
@mientusek1407 nie nie nie, oni stwarzali wiecej w poszczegolnych meczach. Kontrolowali sytuacje. Strzelali pierwsi gola w kazdym spotkaniu FP.
Absolutnie zadna slizgawka.
Ani Argentyna, ani Urugwaj ani Belgia ani Chorwacja nie byli od nich lepsi.
0
@mekston z Argentyna 9 stzrałów do 10 z Urugwajem 11 do 11 z czego 4 do 2 w bramke dla urugwaju od Belgów mieli 2 razy wiecej strzałów akurat bo 19 do 9 , a od chorwacji 2 razy mniej 7 do 14 . IMO ŚLIZGAWICAAA, patrząc na to co mają patrząc na to co grają, to kilometry poniżej oczekiwań
0
@mientusek1407 liczba strzałów to tylko jeden czynnik - jakośc tych strzałów, jak groźne sytuacje są stwarzane, jaki jest wynik. (tak wynik w trakcie meczu też determinuje jak gra zespół)
Tak się ślizgali z Chorwacją, że prowadzili 4-1 w finale, mieli mniej strzałów ogółem, ale już wiecej celnych. Przecież ograli Chorwację jak chcieli w tym finale - to na tej zasadzie każdy mecz może być ślizgawką. Błagam ...
0
@mekston
No nie wiem oni tworzą takie te okazje no przypadkowe, zle sie ich ogląda. Dużo szczęscia mieli.