La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1508 Culés

6

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12412767#comment-12412788
@arasz1819 - wyjaśnione! Ale co się podszywki wtedy zasapały, to szacun!
I to odpadnięcie z Danią :D

konto usunięte

1

@Kapitan hawk A myślisz że od jakiego piłkarza pierwszy w komentarzach wziął nazwę? Bo na pewno nie od Ronaldinho xD

0

@MesQueUnClub96
Ja to wiem ;) od tygodnia zaszyty w jaskini :D

2

@Kapitan hawk o widzisz. Nawet zapomniałem o tym. Pięknie się zestarzało...No nie dla wszystkich :]

1

@Kapitan hawk potem się jeszcze lepiej rozkręcił, ostatni komentarz to złoto ;)

1

@Kapitan hawk chyba wypada żebym odpowiedział na zadane pytanie przez @Medium. Otóż został mistrzem świata dokładnie 18.12.2022. Jeszcze długo ten dzień Wam się będzie śnił:]

konto usunięte

2

@Kapitan hawk Kibic 4rsenalu też w formie.

0

@tristan87 Fajnie, że został mistrzem świata, wtedy nie wierzyłem, ale zamknął mordę i co w tym złego xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?